sport

رقابتهای دانشجویان آسیا؛

تیم دختران بسکتبال سه نفره دانشگاه آزاد به عنوان نایب قهرمانی پنجمین دوره رقابتهای دانشجویان آسیا رسید.

به گزارش جی پلاس، تیم بسکتبال 3 نفره دختران دانشگاه آزاد که به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی دانشجویان آسیا در چین تایپه شرکت کرده بود پس از راه یابی به فینال این مسابقات با شکست مقام تیم چین تایپه A نایب قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خود کرد. در دیدار نهایی این مسابقات، دانشجویان کشورمان مقابل چین تایپه A قرار گرفت و با نتیجه 15 بر 6 به شکست خورد و به مقام دومی آسیا رسید. همچنین در دیدار رده بندی نیز تیم چین تایپه Bبا شکست تیم چین B به مقام سومی آسیا رسید.

پیش از این سمانه ثابت زاده عنوان قهرمانی رقابت‌های انفرادی پرتاب ۳ امتیازی پنجمین دوره رقابتهای بسکتبال 3در3 دانشجویان آسیا را نیز از آن خود کرده بود. همچنین  بانوان بسکتبالیست کشورمان ضمن راهیابی به  فینال این رقابت‌ها برای اولین بار جواز حضور در رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان را کسب کردند.

تیم دانشجویان ایران با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی، شیدا شجاعی، سمیه ثابت زاده، سمانه ثابت زاده و مربیگری زهره خالقی و سرپرستی گیتی متین در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند. پنجمین دوره رقابت‌های بسکتبال 3 در 3 دانشجویان آسیا در کشور چین تایپه شهر کین من برگزار شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1184890 منبع: سایت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ