sport

مرتضی دانشگر در گفت و گو با جی پلاس؛

مدافع استقلال با اشاره به حضور تیمش در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید هم‌گروهی‌های استقلال بیشتر از هر تیمی از این تیم هراس دارند.

تیم فوتبال استقلال تهران برای سومین فصل متوالی با از دست دادن نیم فصل نخست، در نیم فصل دوم طوفانی کار کرده و در هفته‌های اخیر از بهترین تیم‌ها است. تیم شفر در چهار بازی اخیر سه پیروزی و یک شکست را به دست آورده و یک بار دیگر در قامت مدعی قهرمانی نامش را مطرح کرد.

آبی ها در هفته اخیر توانستند سرمربی سابق خود را به همراه ذوب آهن با سه گل شکست دهند و در یک قدمی تیم‌های سپاهان، پرسپولیس و پدیده قرار گرفتند.

در این دیدار استقلال با ترکیب تقریبا مشابه نسبت به بازی های اخیر به میدان رفت تا نشان از ایجاد ثبات در این تیم باشد. در ترکیب فعلی استقلال محمد دانشگر کاملا جا افتاده و در این فصل بعد از وریا غفوری، بیشترین گل را برای تیمش زده که به عنوان مدافع آمار قابل قبولی است.

محمد دانشگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس؛ ابتدا درباره گلزنی برای این تیم در برابر ذوب آهن می‌گوید: در کنار وظایف دفاعی که در هر بازی بر عهده دارم، دوست دارم با گل زدن روی ضربات کرنر و ایستگاهی به تیمم کمک کنم. به طور کلی از مدافعانی که در گلزنی موفق هستند، الگوبرداری می‌کنم.

وی درباره جا افتادن در ترکیب استقلال و شروع روند رو به رشد این تیم خاطرنشان کرد: همه در جریان اتفاقاتی که در ابتدای فصل در تیم ما افتاد، هستند. نیازی به تکرار نیست اما الان ثبات حاکم شده و با اضافه شدن بازیکنان مصدوم و چند بازیکن جدید وضعیتمان خیلی بهتر است.

این بازیکن ادامه داد: من هم بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت سعی کردم در تعطیلات نیم فصل بیش از پیش تمرین کنم و در تاکتیک مدنظر آقای شفر قرار بگیرم که خدا را شکر تاکنون موفق بودم و تلاش می‌کنم بهتر از این کار کنم.

دانشگر با بیان اینکه استقلال به خاطر حضور در دو جبهه سخت نیازمند بازیکنان آماده است، افزود: بدون شک ترکیب تیم ما ثابت نیست و با توجه به حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باید توان خودمان را تقسیم کنیم و دچار فرشایس نشویم. این موضوع را آقای شفر بارها گوشزد کردند و اگر بازیکنی در یک بازی نیمکت نشین باشد، نباید تعجب کنید چرا که تقسیم قوا در تیم ما بسیار مهم است.

او درباره حضورش تیمش در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به طور شک گروه سختی داریم اما استقلال تیم بزرگی است و سال گذشته هم به سلامت و به عنوان تیم نخست از گروهش صعود کرد. هر سه تیم دیگر بیشتر از هر تیمی از استقلال هراس دارند که این موضوع هم مایه خوشحالی و هم مایه سختی کار ما است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1127300
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ