حجت الاسلام سید وحید معتمدی در ایراد خطبه های این هفتهٔ نماز عبادی سیاسی جمعه بخش لواسانات شمیرانات اظهار داشت: این اقدام صحیح به بدترین نحو ممکن اجرا شد و هزینه های مادی و معنوی بسیاری بر دست نظام و ولایت گذاشت که باید سوال کنیم آیا در این افزایش نرخ ناگهانی بنزین اطلاع رسانی شد؟ به فشار روانی و عصبی مردم توجه شد؟ مسائل امنیتی و معیشتی مردم لحاظ شد؟

وی افزود: مهمترین خسارات نیز خسارت جانی و جلوه بین المللی کشور ما بود که نوک پیکان دشمن را به سمت ولایت هدایت کرد.

خطیب جمعه لواسانات خاطرنشان کرد: فتنهٔ اخیر آشوبی بزرگ بود که مردم همیشه در صحنه با آگاهی بر رسالت خود کار را تمام کردند اما در راهپیمایی روز دوشنبه حقیقتاً غمگین و عصبانی بودند.

معتمدی تصریح کرد: کسانی که در جایگاهی هستند و کوتاهی می کنند یا کار را بلد نیستند باید محاکمه شوند؛ این افراد وقتی ناتوانی خود را تشخیص می دهند موظف به ترک آن منصب هستند.

امام جمعه موقت لواسانات ضمن تأکید بر اینکه تنها هدف دشمن سقوط پرچم ولایت است افزود: هر جا فتنه و آتش افروزی وجود دارد نوک پیکان به سمت ولایت است. دشمن با نماز و روزه ما کاری ندارد اگر ولایت نباشد لذا باید برای حفظ حکومت ولایی بصیرت داشته باشیم.

معتمدی ابراز کرد: مسئولان باید انقلابی عمل کنند و چشمشان را بر بیگانه ببندند. دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی نیز مراقب منافقانی باشند که بر مدیران بالادستی نظام نفوذ دارند و عملکرد آنها را به نفع دشمن تغییر می دهند.

وی ضمن بیان اینکه جز با تفکر بسیجی هیچ کاری درست نمی شود گفت: علت اینکه آسیب های فتنه های اخیر بیش از پیش بود نتیجهٔ ضعیف شدن پایگاه های بسیج محلات است.اختلافات و سیاست های غلط حضور جوانان را در مساجد و پایگاه ها کمرنگ کرده که این خطرناک است.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.