سلسله نشستهای (الف) در فرهنگسرای ارسباران با محوریت ساز ابوا ادامه خواهد یافت.

تازه ترین نشست از این سلسله نشست ها روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۹ تا ۲۳ فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا برگزار خواهد شد.

در این برنامه آثاری از محمدرضا تفضلی، کارن کیهانی و حسام‌الدین دارابی به ترتیب برای ابوا و پیانو، ابوای سولو، ابوا و ویلنسل اجرا خواهد شد.
در ادامه نشست دکتر آذین موحد و آروین صداقت کیش از اساتید و منتقدان شناخته شده موسیقی معاصر در مورد قطعات اجرا شده بحث و آنالیز تخصصی خود را ارائه خواهند کرد. 
در قسمت دوم پنل گفت وگو افرادی همچون دکتر کیاوش صاحب نسق، سینا صدقی و ارشیا صمصامی نیا حضور خواهند داشت که در خصوص آثار اجرا شده صحبت کرده و به بیان دیدگاه‌های خود از روند موسیقی معاصر در ایران و نسبت آن با جهان معاصر و غرب گفتگو خواهند پرداخت.
نشست‌های الف از ابتدای سال گذشته شروع شده و در شهرهای تهران و شیراز و رشت ادامه یافته است. برنامه آینده نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف نیز در شهر رشت به تاریخ ۱۳ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد. 
الف به همت و مدیریت افرادی همچون شروین عباسی (آهنگساز)، نیما عطرکار روشن (آهنگساز) و علی مرادی به عنوان مدیر اجرایی برنامه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
ورود برای همگان آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می توانند از طریق سایت الف اقدام به رزور کارت وارد شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.