اخبار مرتبط

امیر ملک روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: طبق سرشماری صورت گرفته ، این شهرستان دارای 126 هزار نفر جمعیت است که از بین این افراد 100 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند هستند.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان دماوند با بیان اینکه 130 هزار نفر به منظور اخذ کارت هوشمند در این نهاد ثبت نام کردند، خاطر نشان کرد: این میزان ثبت نام حاکی از آن است که از شهرستان های دیگر نیز به منظور ثبت نام به این شهرستان مراجعه کردند.
وی با تاکید براینکه در سال 97 ثبت نام کارت هوشمند برای 10 هزار نفر می بایست انجام می شد، بیان کرد: 26 هزار نفر در سال جاری به منظور دریافت کارت هوشمند ثبت نام کردند که از این میزان حدود 20 هزار نفر تحویل داده شده است.
ملک تاکید کرد: با توجه به اینکه دو برابر وظایف محول شده به این نهاد ارائه خدمات صورت گرفته است، هیچ گونه نیازی در خصوص گسترش دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهرستان وجود ندارد.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته این نهاد در خصوص تسهیل به اقشار مختلف در بحث صدور کارت هوشمند نیز افزود: راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند در دفتر پیشخوان دولت به شماره 1916 به منظور تسهیل در ارائه خدمات به افرادی که در خانواده خود معلول دارند یکی از مهم ترین اقداماتی است که در این راستا صورت گرفت.
وی افزود: افراد می توانند با دفتر پیشخوان دولت 1916 این شهرستان تماس حاصل کرده و بعد از انجام امور مربوطه و اخذ نوبت نسبت به دریافت کارت هوشمند اقدام کنند.
این مقام مسئول با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه دفاتر پیشخوان دولت در چند سال اخیر نیز بیان کرد: این شهرستان در سال 93 تنها دارای یک دفتر پیشخوان بود و هیچ گونه ایستگاه هوشمندی نیز وجود نداشت.
ملک تاکید کرد: به منظور تسهیل امور مردم شهرستان در 4 سال اخیر سه دفتر پیشخوان در سه شهر آبسرد، رودهن و دماوند راه اندازی شد و علاوه بر این مراکز دو اداره پست رودهن و دماوند نیز نسبت به اخذ کارت هوشمند اقدام می کنند.
تهرام/7246//1348
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.