اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری تهران، حسین محمدی در نشست دومین مجمع شورای روابط عمومی های شهر تهران افزود: این مجموعه صرفا شامل شرکت های بزرگ نیست و شرکت های کوچک و کم بازده را نیز در بر دارد و در روند اشتغال و اقتصاد کشور نقش بزرگی را ایفا می کند.
به گفته وی همچنین شستا در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و .. فعالیت می کند و در زمینه مشکلات اقتصادی کشور و صنعت مجموعه ای توانمند است.
محمدی به ایفای نقش مجموعه شستا در مسایل اجتماعی و بیمه اجتماعی اشاره و بیان کرد: این شرکت با 400 شرکت فعال و برخی کارخانه ها در تلاش است برخلاف تصورهای موجود در مورد این سازمان اتفاقات بهتری را رقم زند.
وی افزود: امیدواریم در مدتی که در شستا خدمت می کنیم در حوزه ارتباطات بتوانیم خدمات درست و منطقی به مردم و جامعه بدهیم؛ مردمی که خود نیز بخشی از جامعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند.
«ایمان قربانی» مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران نیز در این نشست که در تالار اجتماعات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی واقع در خیابان گاندی برگزار شد اظهارداشت: این مجمع را برای آشنایی روابط عمومی های شهرستان با شستا در این محل برگزار کردیم.
«تقوی نژاد» معاون مرکز ارتباطات شهرداری تهران نیز گفت: 127 مدیر روابط عمومی در حوزه های مدیریت، معاونت و ... در شهرداری تهران فعالیت دارند و در مجموع یکهزار و 200 پرسنل در روابط عمومی های زیر مجموعه شهرداری مشغول فعالیت هستند.
تهرام/1008
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.