به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز یکشنبه در حاشیه کارگروه اشتغال استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: سعی می کنیم با جنبه های ارشادی، تذکر و آگاهی مدیران را برای هماهنگی با برنامه های استانی به خط کنیم .
وی یادآورشد: در جلسه ای که هفته گذشته استانداران با رئیس جمهوری داشتند، رئیس قوه مجریه تاکید کرد که استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان ها با وزرا همکاری کنند تا کارها روانتر و بهتر انجام شود.
محسنی بندپی با اشاره به حضور نداشتن برخی مدیران در تعدادی از جلسه ها اظهار داشت: زمانی برای مدیری مساله ای ایجاد می شود که باید به مدیریت استان از قبل اعلام کنند تا علت غیبت مدیران در جلسه مشخص باشد.
استاندار تهران گفت: اینجا استان تهران و نماینده عالی دولت هم در آن استاندار است و از همین رو هم در این زمینه سعی می کنیم تا با روش تذکر با مدیران برخورد کنیم و اگر جواب نداد به وزیر مربوطه منعکس می شود.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون مدیران عملکرد خوبی داشتند و اگر عملکرد آنان اشکالی داشته باشد به حتم موضوع به وزیر مربوطه اعلام می شود.
محسنی بندپی ادامه داد: تصمیمی برای جابجایی مدیران حوزه استانداری یا مدیران استانی نداریم اگر مواردی نارضایتی داشته باشیم به وزیر مربوطه منعکس می کنیم.
استاندار تهران گفت: همین دو بانکی(پست بانک و صندوق کارآفرینی امید) که عملکرد ضعیفی داشتند حتما به مدیر عامل مربوطه اعلام می کنیم که نسبت به مطالبه گری در مورد حق و حقوق اشتغال پیگیری ضعیفی دارند.
در نشست کارگروه اشتغال استان تهران، استاندار با گلایه از عملکرد ضعیف دو بانک عامل پست بانک و صندوق کارآفرینی امید اعلام کرده بود که طی یک ماه گذشته این بانک ها هیچ عملکردی نداشته اند و بیش از 15 درصد عملکرد تکلیفی خود را انجام نداده اند.
در ابتدای این جلسه هم از حضور نداشتن مدیرکل فنی و حرفه ای استان در این نشست گلایه کرده بود
تهرام/3001/ 1539
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.