شب گذشته آتش سوزی مهیبی در نزدیکی یک پایگاه نظامی اسرائیلی در منطقه «جبل المشارف» در بخش شرقی قدس اشغالی به وقوع پیوست.

به گزارش جماران به نقل از الجزیره، شب گذشته آتش سوزی مهیبی در نزدیکی یک پایگاه نظامی اسرائیلی در منطقه «جبل المشارف» در بخش شرقی قدس اشغالی به وقوع پیوست.

رادیو ارتش اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد که آتش سوزی بزرگی در نزدیکی پایگاه نظامی«عوفریت» به وقوع پیوست و 12 تیم در حال تلاش برای خاموش کردن آن هستند و تحقیقات درباره احتمال آتش سوزی عمدی آغاز شده است.

پلیس رژیم اشغالگر نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که با تیم های آتش نشانی در زمینه آتش سوزی در منطقه باز در نزدیکی پایگاه نظامی عوفریت و دانشگاه عبری در قدس همکاری می کند.

پلیس تصریح کرد که در این مرحله خطری برای ساکنانی که در منطقه یا در پایگاه نظامی هستند یا کسانی که از جاده های اطراف آن استفاده می کنند یا ساختمان دانشگاه یا دیگر ساختمان وجود ندارد.

به گفته پلیس رژیم اشغالگر آتش سوزی  تا کنون تلفات انسانی نداشته است و تحقیقات در این باره که آتش سوزی عمدی است آغاز شده است.

برخی منابع در روستای العیساویه در قدس گفتند که نیروهای اشغالگر به روستا حمله کردند و این حمله در پی گمانه زنی درباره پرتاب یک بمب آتش زا صورت می گیرد که منجر به وقوع آتش سوزی در نزدیکی پایگاه نظامی عوفریت شده است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.