از هفتم اکتبر تا کنون 560 نظامی اسرائیلی به دست مقاومت فلسطین کشته شدند و بیش از 2784 نظامی دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش جماران به نقل از المیادین، پلیس رژیم اشغالگر امروز چهارشنبه اعتراف کرد که یکی از سربازان یگان ویژه«یسام» وابسته به دستگاه پلیس اسرائیل کشته شده است.

یگان یسام متشکل از فارغ التحصیلان یگان های رزمی چند منظوره در ارتش رژیم اشغالگر است که به وحشی گری معروف هستند، این نیروها چیزی جز ضرب و شتم و شکستن اعضای بدن افراد و حمله وحشیانه به  آنهانمی شناسند.

پلیس رژیم اشغالگر با صدور بیانیه ای اذعان کرد که یکی از سربازان اش در منطقه«کیبوتس علومیم» در هفتم اکتبر گذشته به دست مقاومت کشته شد و جنازه اش در نوار غزه نگهداری می شود.

این در حالی است که شب گذشته ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرد که 3 نظامی دیگر ارتش رژیم اشغالگر در نبردهای غزه که همچنان ادامه دارد به دست نیروهای مقاومت فلسطین کشته شدند.

این اذعان اسرائیل در حالی صورت می گیرد که مقاومت فلسطین برای صد و هفدهمین روز با ارتش رژیم اشغالگر در همه محورها در نوار غزه به شدت درگیر است.

شایان ذکر است که از هفتم اکتبر تا کنون 560 نظامی اسرائیلی به دست مقاومت فلسطین کشته شدند و بیش از 2784 نظامی دیگر نیز زخمی شدند. این ارقام و اعداد بر اساس اعترافات رسمی ارتش اسرائیل است اما رسانه های اسرائیلی بر این باورند که شمار واقعی تلفات انسانی ارتش رژیم اشغالگر بسیار بالاتر از چیزی است که تل آویو اعلام می کند.

در همین زمینه روزنامه تلگراف نوشت که تعداد کشته ها و زخمی های ارتش رژیم اشغالگر بسیار بیشتر از چیزی است که طی چهار دهه  گذشته بوده است.

در همین حال، یک منبع پزشکی اسرائیلی گفت که سربازان ارتش اسرائیل در نتیجه مواد منفجره ای که حماس در میدان های نبرد استفاده می کند، اعضای بدن خود را از دست می دهند و از ناحیه صورت و چشم زخمی می شوند امری که بر زندگی آنها تأثیر گذاشته و آن را تغییر می دهد.


 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.