فیلم سیلی خوردن ماکرون در شبکه های منتشر شده است.

 

به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، یک شهروند فرانسوی در جریان بازدید «امانوئل ماکرون » رئیس جمهور فرانسه از منطقه «لادروم» در این کشور یک سیلی محکم به گوش ماکرون زد.

فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که لحظه سیلی خوردن ماکرون و دستگیری مهاجم بلافاصله بعد از وقوع حادثه توسط نیروهای امنیتی را نشان می دهد.این فیلم رئیس جمهور فرانسه را در حال رفتن به سوی گروهی از شهروندان نشان می دهد. در ادامه یک مرد پس از رسیدن امانوئل ماکرون به شهروندانی که پشت نرده ها در انتظار او بودند به وی سیلی می زند.

رسانه های فرانسه گزارش داده اند که دو نفر به دنبال این حادثه که امروز سه شنبه رخ داد، در بازداشت موقت به سر می برند.

این حادثه در شهر کوچک «تن هرمیتاژ» روی داد. کاخ الیزه اعلام کرد که امانوئل ماکرون پس از این حادثه سفر خود به ناحیه دروم در منطقه «اوورن رون آلپ» را پی گرفته است.

«ژان کاستکس» نخست وزیر فرانسه در مجلس ملی این کشور در واکنش به این حادثه بر لزوم پرهیز از خشونت در سیاست تاکید کرد. وی گفت: «سیاست به هیچ وجه نمی تواند به معنای خشونت باشد؛ تهاجم کلامی و از آن بدتر تهاجم فیزیکی!»

«مارین لوپن» رهبر حزب راست افراطی «اتحاد ملی» حادثه سیلی زدن به رئیس جمهوری فرانسه را محکوم کرد. «ژان لوک ملانشون» رهبر حزب چپگرای «فرانسه تسلیم ناپذیر» نیز با امانوئل ماکرون ابراز «همبستگی» کرد.

امانوئل ماکرون طی روزهای گذشته بر تعداد سفرهای داخلی خود افزوده است. تحلیلگران سیاسی این سفرها را سرآغاز کارزار انتخاباتی او برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ می دانند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.