موشک با دقت بسیار بالا به هدف خود اصابت کرد و منجر به کشته شدن و زخمی شدن ده ها تن از افسران و نظامیان اشغالگر و فریب خوردگان شد.

به گزارش جماران به نقل از المسیره، انصار الله یمن یک موشک بالستیک به رژه نظامی نیروهای ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی و متحدان یمنی اش شلیک کرد.

سرتیپ« یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز دوشنبه یک موشک بالستیک از نوع«نکال» ساخت داخل را به محل تجمع و رژه نظامی اشغالگران و فریب خوردگان در پادگان«ماس» در استان «مأرب» شلیک کرد.

سریع در بیانیه ای کوتاه گفت: موشک با دقت بسیار بالا به هدف خود اصابت کرد و منجر به کشته شدن و زخمی شدن ده ها تن از افسران و نظامیان اشغالگر و فریب خوردگان شد.

وی تصریح کرد که آمبولانس های زیادی برای انتقال زخمی ها و کشته ها به پادگان ماس شتافتند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در ادامه گفت که این حمله موشکی پس از عملیات اطلاعاتی و جاسوسی دقیق انجام شد به طوری که دشمن در حال تهیه مقدمات برای خیز به سمت جبهه های «نهم» و «صراوح» بود.

لازم به ذکر است که این برای نخستین بار است که استفاده از موشک نکال ساخت داخل یمن فاش می شود اما سخنگوی نیروهای مسلح یمن هیچ گونه جزئیاتی درباره موشک جدید ارائه نکرد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی یمن استان مأرب
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.