اخبار مرتبط

آخرین آمار موسسه ملی آمار فرانسه از سال ۲۰۱۲ نشان می دهد ۱۴۳ هزار نفر در این کشور از حق مسکن محروم هستند که در این میان ۱۲۷۰۰ نفر شب ها آواره کوچه و خیابان ها هستند.

 

به گزارش جماران به نقل از یورونیوز، به گفته موسسه ملی بهداشت فرانسه در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۵۶۶ کارتن خواب در خیابان های این کشور جان باخته اند. این در حالی است که رقم مرگ و میر بی خانمان ها در سال ۲۰۱۷ میلادی ۵۱۱ نفر ثبت شده است.

موسسه ملی بهداشت فرانسه نسبت به افزایش نرخ مرگ و میرها اظهار نگرانی کرده است. به گفته این موسسه میانگین سن افراد بی سرپناهی که جان باخته اند ۴۸ سال بوده است و ۵۰ نفر از آنها را زنان تشکیل می دهند. هم چنین در بین آنها نام ۱۳ تن که کمتر از هجده سال دارند، به چشم می خورد.

شهرداری پاریس قول داده است در احترام به یاد افراد بی خانمان و جان باختگان روز دوم آوریل مراسمی برگزار کند.

آمارها نشان می دهند که بطور میانگین در فرانسه روزانه یک کارتن خواب می میرد.

بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ میلادی، سیزده هزار بی سرپناه جانشان را در خیابان های فرانسه از دست داده اند.

آخرین آمار موسسه ملی آمار فرانسه از سال ۲۰۱۲ نشان می دهد ۱۴۳ هزار نفر در این کشور از حق مسکن محروم هستند که در این میان ۱۲۷۰۰ نفر شب ها آواره کوچه و خیابان ها هستند. آمار جدیدی از افراد بی سرپناه در این کشور منتشر نشده است اما به گفته سازمان های مردم نهاد تعداد افراد بی خانمان همچنان در هفت سال اخیر با افزایش روبرو بوده است.

اعداد و ارقام نشان می دهند که تنها در پاریس در سال ۲۰۱۸ میلادی ۳۰۰۰ نفر بطور میانگین روز و شب را در خیابان ها سپری کرده اند. این در حالی است که بیش از بیست درصد خانه های پایتخت خالی از سکنه هستند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی فرانسه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.