فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک تن تریاک توسط ماموران انتظامی شهرستان عسلویه خبر داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک تن تریاک توسط ماموران انتظامی شهرستان عسلویه خبر داد و تأکید کرد: پلیس با تمام توان در راستای برخورد با سوداگران مرگ در سطح استان، حضوری فعال دارد.

به گزارش جماران، سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه با اقدامات گسترده اطلاعاتی، از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در آن شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. 

وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر با پایش دقیق منطقه، محل دپوی مواد را در روستای خره شناسایی و با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی، منطقه مورد نظر را به محاصره خود درآوردند. 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قبل از حضور مأموران از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: در این عملیات ماموران انتظامی در پاک سازی منطقه یک تن مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه دپو شده بود، کشف کردند و به مقر انتظامی دلالت دادند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای برخورد با سوداگران مرگ در سطح استان، حضوری فعال دارد و در این  راه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.