سید غلامرضا هاشمی روز دوشنبه در خطبه‌های نماز عید سعید قربان در جمع نمازگزاران بوشهری افزود: همه مسلمانان باید از حضرت ابراهیم (ع) که برای رضای خدا از فرزند خود اسماعیل (ع) گذشت درس بندگی و ایثار بگیرند. 

وی بیان کرد: قربانی کردن در سرزمین منا مقدمه رسیدن به غدیر است و به این معناست که هرچه در وجودمان است باید در راه رسیدن به بندگی خداوند فدا کرد.

هاشمی اضافه کرد: دهه امامت و ولایت بیانگر کمال ، ولایت مداری و الگو گیری از امیرالمومنین (ع) است و آئین‌های مربوط به این دهه با هدف ترویج و تبیین اهمیت اصل امامت و ولایت در سطح جامعه باید هرچه باشکوهتر برگزار شود.

وی ادامه داد: آذین بندی سطح شهر و برگزاری آئین‌های جشن و سرور و کمک به نیازمندان و مستمندان در دهه امامت و ولایت باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه موقت بوشهر گفت: از نظر رهبر معظم انقلاب برائت از مشرکان برائت از مظلوم کشی، جنگ افزاری و نهیب مسلمانان بر سر رژیم کودک کش اسرائیل است.

وی اظهار کرد: امروز فلسطین یکی از مسائل مهم جهان است و استکبار جهانی با طراحی معامله قرن در تلاش برای به فراموشی سپردن ظلم‌های وارد شده به این سرزمین اشغالی است اما به یاری خداوند این ترفند آنان نیز با شکست همراه است.

هاشمی افزود: شکست ترفندهای استکبار جهانی و پیروزی جبهه مقاومت در سوریه و مالیده شدن پوزه آل سعود به خاک با حرکت جنبش انصارالله یمن از پیش بینی‌های رهبر معظم انقلاب بود و انتظار می رود وعده ایشان در رابطه با پروژه معامله قرن و شکست دشمن نیز محقق شود.

۶۰۴۷/۶۰۴۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.