تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هفته قبل از ۱۱ اسفند ماه خواهد بود و برای حضور نامزدهای انتخاباتی در صدا و سیما قرعه کشی خواهد شد.

به گزارش جماران؛ به نقل از فارس، مدیرکل صدا و سیما گفت: نامزدهای انتخاباتی برای حضور در برنامه‌های صدا و سیما باید مبالغی را به حساب این سازمان پرداخت کنند.

سید جواد هاشمی در کمیته تبلیغات ستاد انتخابات گفت: صدا و سیما بستر خوبی برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی فراهم کرده است.

رئیس ستاد انتخابات افزود: پر بیننده‌ترین رسانه در استان صدا و سیما است و تا دورترین مناطق دارای مخاطب است و برنامه ها و دیدگاه های نامزدها از طریق کانال‌هایی که راه اندازی کرد به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

وی ادامه داد: همایش هایی در سطح استان تدارک دیدند که همه آن‌ها غیرقانونی است. 

هاشمی افزود: برخی از نامزدهای انتخاباتی پیش از موعد با اعلامیه ها و تجمعاتی در مکان های مختلف به تبلیغات پرداختند که تذکرات لازم داده می‌شود.

هاشمی با بیان اینکه همه کمیته‌های زیر مجموعه ستاد انتخابات فعال هستند، گفت: یکی از موضوعات مهم و حیاتی بحث بستر اینترنت برای انتخابات آنلاین است که همه ۸۷۲ شعبه اخذ رای تست شدند و مشکل اینترنت وجود ندارد.

 رئیس ستاد انتخابات افزود: بالغ بر ۲۰ همایشی انتخاباتی در سطح استان برگزار شده است و این استان نسبت به سایر استان‌ها پیشتاز است.

هاشمی‌ عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های با مشارکت بالا است و نگران مشارکت در استان نیستیم آنچه مورد توجه است سلامت و امنیت در انتخابات است.

در ادامه مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان با اشاره به راه‌اندازی سه کانال برای سه حوزه انتخابیه گفت: داوطلبان برای حضور در برنامه‌های انتخاباتی می‌توانند با مراجعه به سایت em1402.ir ثبت‌نام کنند.

امیر رئوف با اشاره به اینکه نامزدهای انتخابات تا پایان دی ماه فرصت ثبت نام در کانال‌های شبکه استانی دنا را دارند، گفت: ستاد انتخابات کشور مبالغی رو اعلام کرده تعرفه های در مناطق مختلف متفاوت است.

وی بیان کرد: نامزدهای انتخابی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت بابت بیست دقیقه برنامه و سه بار باز پخش مبلغ سی میلیون تومان، حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی ۳۵میلیون تومان و حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون باید ۴۵میلیون تومان بپردازند.

وی بیان کرد: تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هفته قبل از ۱۱ اسفند ماه خواهد بود و برای حضور نامزدهای انتخاباتی در صدا و سیما قرعه کشی خواهیم کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.