در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس ضمن عذرخواهی از شهروندان به لحاظ جریحه‌دار شدن احساسات عمومی، تاکید شده پلیس در طول شبانه‌روز از هیچگونه تلاشی برای امنیت شهروندان دریغ نمی‌کند و رعایت حقوق شهروندان را جز اولویت و خط قرمز حدود اجرای ماموریت می داند و دلجویی از این شهروند هرچند که به عنوان متهم به سرقت دستگیر شده بود در دستور کار قرار داده است.

به گزارش جماران؛ مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان از صدور دستور پیگیری ویژه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پی انتشار کلیپ رفتار غیرقانونی یک سرباز وظیفه متخلف با یک متهم در کلانتری، خبر داد.

در این خبر همچنین آمده است: به محض اطلاع از وقوع رفتار غیرقانونی با متهم در یکی از کلانتری‌ها، دستورات لازم برای انجام تحقیقات و بررسی موضوع توسط فرمانده انتظامی استان صادر شده و تیمی از بازرسی انتظامی مامور به رسیدگی که ضمن بازداشت افراد متخلف اعم از سرباز وظیفه و عوامل نظارتی وقت کلانتری که ترک فعل کرده‌اند، تحقیقات در حال انجام شدن و به محض تکمیل آن به مرجع قضائی معرفی خواهند شد.

در این اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس همچنین ضمن عذرخواهی از شهروندان به لحاظ جریحه‌دار شدن احساسات عمومی، تاکید شده پلیس در طول شبانه‌روز از هیچگونه تلاشی برای امنیت شهروندان دریغ نمی‌کند و رعایت حقوق شهروندان را جز اولویت و خط قرمز حدود اجرای ماموریت می داند و دلجویی از این شهروند هرچند که به عنوان متهم به سرقت دستگیر شده بود در دستور کار قرار داده است.

 

رئیس کلانتری هم عزل شد

در پی ‌رفتار ناشایست یک سرباز در یکی از کلانتری‌های زاهدان، رئیس کلانتری عزل شد.

بنا بر گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان در پی انتشار  کلیپی از رفتار غیر قانونی یک سرباز وظیفه در کلانتری شهرستان زاهدان و صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی استان، رئیس وقت کلانتری به دلیل عدم نظارت و کوتاهی در انجام وظایف قانونی و عدم احساس مسئولیت از سمت خود عزل و تخلف وی در حال رسیدگی است.

همچنین در این گزارش آمده است، اقدامات قانونی در خصوص سایر عوامل نیز در حال انجام است که پس از تکمیل اقدامات به مرجع قضایی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.