احمد علیرضابیگی نماینده تبریز در مجلس و از افراد نزدیک به احمدی نژاد گفت: احمدی‌نژاد تصمیمی برای ثبت نام یا ارائه لیست انتخاباتی ندارد.

به گزارش جماران؛ ایلنا نوشت: نماینده مجلس نزدیک به احمدی‌نژاد خبر ثبت‌نام وی در انتخابات مجلس را تکذیب کرد.

در حالی که در ساعات گذشته خبری در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر انجام پیش ثبت‌نام محمود احمدی‌نژاد رئیس‌ دولت‌های نهم و دهم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد، احمد علیرضابیگی نماینده مجلس و از افراد نزدیک به رئیس‌جمهور پیشین در گفت‌وگو با ایلنا ضمن تکذیب این خبر، گفت: احتمالا شاید [فرد ثبت‌نام کننده] یکی از بستگان آقای احمدی‌نژاد باشد و تشابه اسمی باشد.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا از عزم احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس خبر دارد یا خیر؟»، گفت: چنین اتفاقی اصلا امکان ندارد.

علیرضابیگی همچنین درخصوص پیش‌ثبت‌نام خود در برای دوره دوازدهم مجلس با توجه به حکم صادره برای او در پرونده افشای شاسی‌بلندها، اظهار داشت: بله، بنده پیش‌ ثبت‌نام را انجام دادم و قصد حضور در انتخابات مجلس را دارم.

رئیس ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که «آیا قرار است نزدیکان و یاران احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس فهرست انتخاباتی داشته باشند؟»، تاکید کرد: خیر، به هیچ عنوان چنین مساله ای مطرح نیست. آقای احمدی‌نژاد در طول سال‌های مختلف در انتخابات مجلس هیچ دخالتی نداشته و در این دوره هم اراده‌ای برای انتشار لیست از سوی ایشان وجود ندارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.