سید مجید امامی ​رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک از ۱۴ دی با حضور بیش از ۱۵۰ تولیدکننده ایرانی در سالن چهل‌سرای مصلی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش جماران؛ به نقل از مهر، سیدمجید امامی رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به برگزاری بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک در سراسر کشور گفت: بزرگترین نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک اسلامی - ایرانی و کالای حجاب را با هدف تأمین نیازهای پوشاک مردم در قالب طرح «صاعد» به مدت بیش از ۶۰ روز در سالن شماره ۳ چهل سرا واقع در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: نمایشگاه عرضه مستقیم پوشاک، یک اقدام ضربتی است که از ۱۴ دی به مدت حدود دو ماه و با حضور بیش از ۱۵۰ غرفه و ۱۵۰ تولیدکننده برگزار می‌شود.

رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در ادامه گفت: بیش از ۱۵۰ تولیدکننده پوشاک ایرانی اسلامی و حجاب با تخفیف‌ها و تسهیلات ویژه در یک محیط خانوادگی برای همه اعضای خانواده، صنایع فرهنگی ایرانی را عرضه می‌کنند. اجناس با کیفیت بالایی خواهد بود و شهروندان تهرانی می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به این نمایشگاه بزرگ سر بزند و خریدهای خود را انجام دهند.

وی در پایان گفت: در کنار این نمایشگاه سعی خواهیم کرد زمینه‌های بسیار خوبی برای شکل دهی مراکز تجمعی و مراکز بزرگ خرید کالای حجاب در تهران و استان‌ها را فراهم کنیم، قولی از یکسال پیش داده ایم و به حمدالله با همکاری یکی از بانک‌های بزرگ کشور این زمینه را برای شکل گیری پلاسکوی حجاب انجامش خواهیم داد که خبر قطعی آن طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

وبگردی

    نظرات و دیدگاه ها

    مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.