حسینی همدانی امام جمعه کرج تصریح کرد: متاسفانه آژانس بین المللی انرژی اتمی هم در زمین اسراییل بازی می‌کند اما اروپایی ها باید بدانند که در ماه آینده به گاز ایران احتیاج خواهند داشت.

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۵ شهریور کرج با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی گفت: با اربعین عصر دینداری عقلانیت زنده شد، اربعین یعنی همان حیات طیبه قرآن و الگوی مردم ضد استکباری، جامعه سازی بر اساس فرهنگ حسینی، چیزی که غرب را می ترساند و نباید با روز اربعین تمام شود و باید در تمام روزهای سال این فرهنگ وجود داشته باشد، اربعین یعنی سیاست ما عین دیانت ماست.

وی ادامه داد: در این ۱۰ سال اخیر از تمام دنیا در این کنگره بین المللی حضور دارند و نشانده حرکت فرامذهبی این موضوع است، آن هم در منطقه ای که پر از تنش است.

حسینی همدانی خاطرنشان کرد: اربعین برای جهان اسلام در این دوره امنیت آفرین است، اربعین مانند یک ابر رسانه عمل می‌کند و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد و امسال بعد از دو سال تعطیلی با شکوه تر در حال برگزاری است.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه های امروز با بیان اینکه در رابطه با مذاکرات هسته‌ای، آمریکا با برهم زدن برجام مقصر بوده و او باید برای جبران همه کار کند، گفت: اما رژیم صهیونیستی با دخالت در این موضوع منافع کشور ما را تحت تاثیر قرار داده است. این در حالی است که جمهوری اسلامی از ابتدای مذاکرات به دنبال توافق بوده است.

وی تصریح کرد: متاسفانه آژانس بین المللی انرژی اتمی هم در زمین اسراییل بازی می‌کند اما اروپایی ها باید بدانند که در ماه آینده به گاز ایران احتیاج خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در البرز گفت: همین چند روز پیش ۱۰ مجموعه دیگر را تحریم کرده‌اند و دوباره می‌گویند ایران به دنبال توافق نیست، بدون باج خواهی منافع ایران را تامین کنید به دنبال اسراییل این محور شرارت های منطقه نباشید. وقتی صحبت از منافع و عزت ایران باشد، تمام ایرانیان چنان جهنمی برای شما درست کنند که راه فراری نداشته باشید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.