سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین نوشت: شایعاتی وجود دارد که قرار است یک پیش نویس قطعنامه در مورد ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح شود. دو سوال در این زمینه وجود دارد: آیا چنین قطعنامه‌ای به حفظ روابط حرفه‌ای میان تهران و آژانس کمک می‌کند و دوم اینکه آیا این قطعنامه به احیای برجام کمک خواهد کرد؟ من در این مورد شک دارم.

به گزارش جماران؛ سفیر و نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، اقدام ضد ایرانی غرب مبنی بر تهیه پیش نویس قطعنامه‌ای در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را مانع احیای برجام و حفظ روابط حرفه‌ای تهران و آژانس دانست.

میخائیل اولیانوف چهارشنبه شب در توئیتی نوشت: شایعاتی وجود دارد که قرار است یک پیش نویس قطعنامه در مورد ایران در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح شود. دو سوال در این زمینه وجود دارد: آیا چنین قطعنامه‌ای به حفظ روابط حرفه‌ای میان تهران و آژانس کمک می‌کند و دوم اینکه آیا این قطعنامه به احیای برجام کمک خواهد کرد؟ من در این مورد شک دارم. 

اولیانوف پیش از این نیز به درز گزارش‌های مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران واکنش نشان داد و گفت که این مساله به تشدید گمانه‌زنی‌ها در آستانه نشست شورای حکام منجر خواهد شد. 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.