کواکبیان دبیر کل حزب مردم‌سالاری می گوید: کشورهای دنیا در رابطه با fatf و ورود ایران حساسیت بسیاری دارند. مگر رفیقی شفیق‌تر از روسیه داریم؟ خود روسیه به ما می‌گوید تا fatf را قبول نکنید ما با شما به راحتی مبادلات نخواهیم داشت. با قبول نکردن fatf خودمان را تحریم می‌کنیم و موجب خودتحریمی است.

به گزارش جماران؛ به نقل از فارس، دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: کشورهای دنیا در رابطه با FATF و ورود ایران حساسیت بسیاری دارند. مگر رفیقی شفیق‌تر از روسیه داریم؟ خود روسیه به ما می‌گوید تا FATF را قبول نکنید ما با شما به راحتی مبادلات نخواهیم داشت. با قبول نکردن FATF خودمان را تحریم می‌کنیم و موجب خودتحریمی است.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: قبل از برجام، نگاه دنیا نسبت به ما خوب نبود و برجام باعث بهتر شدن این نگاه شد.

مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالای در ششمین شب از ویژه برنامه «پلاک دیپلمات» بسیج دانشجویی شریف درباره نقش و وظایف وزیر خارجه گفت: وزیر خارجه نقش اجرای سیاست‌های کلان و مشورت برای تعیین این سیاست‌های کلان دارد.

وی افزود: طبق گفته اخیر رهبر انقلاب درباره برجام این نکته نهفته است که برجام اعتبار دارد برایمان اگر تعهد عملی آمریکا اثبات شود. 

کواکبیان تصریح کرد: قبل از برجام، نگاه دنیا نسبت به ما خوب نبود. برجام باعث بهتر شدن این نگاه شد. آنها فکر می کردند ما به دنبال بمب هسته ای هستیم و ...

کواکبیان تصریح کرد: در رابطه با عدم رابطه خوب با دیگر کشورها چند عامل را باید بررسی کرد. یکی از این عوامل تحریم‌های همه جانبه ایالات متحده آمریکا در رابطه با ما و ارتباط گیری با کشورهای دیگر است. 

وی اظهار داشت: دست ما در رابطه با ارتباط با کشورهای دیگر باز نیست دلیلش هم همان تحریم‌های همه جانبه است.

دبیر کل حزب مردم‌سالاری افزود: کشورهای دنیا در رابطه با fatf و ورود ایران حساسیت بسیاری دارند. مگر رفیقی شفیق‌تر از روسیه داریم؟ خود روسیه به ما می‌گوید تا fatf را قبول نکنید ما با شما به راحتی مبادلات نخواهیم داشت. با قبول نکردن fatf خودمان را تحریم می‌کنیم و موجب خودتحریمی است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.