علی ‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس به روحانی رییس جمهوری در خصوص عدم امکان سفر کارکنان دولت به دلیل شیوع کرونا نامه نوشت و پیشنهادی ارائه کرد.

به گزارش جماران؛ نماینده مردم سبزوار در مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور که به امضای جمعی از نمایندگان رسیده با توجه به عدم امکان سفر کارکنان دولت به دلیل شیوع کرونا پیشنهاد ذخیره مرخصی‌ها را داد.

علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور که به امضای جمعی از نمایندگان رسیده با توجه به عدم امکان سفر کارکنان دولت به دلیل شیوع کرونا پیشنهاد ذخیره مرخصی‌ها را داد.

متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

احتراما مستحضرید در سال جاری به خاطر شرایط بیماری کرونا امکان دورکاری و عدم امکان سفر، همه کارمندان دولت از مرخصی استحقاقی خود استفاده نکرده اند و در ماه های پایانی سال به دلیل عدم امکان ذخیره این مرخصی، تقاضاهای زیادی برای استفاده از مرخصی به وجود آمده و چنانچه این حق اعطا شود، هم موجب خلل در روند امور اداری شده و هم به دلیل تراکم سفر امکان شیوع مجدد بیماری کرونا فراهم خواهد شد.

بنابراین پیشنهاد می شود به فوریت موضوع در جلسه ستاد مقابله با کرونا مطرح و صرفاً برای سال جاری امکان ذخیره تمام مرخصی کارمندان دولت فراهم شود.

 

 

202102100152780818

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1496127
  • منبع: خانه ملت
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.