مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ مدعی شد: «تئوری من این است که در زمان کریسمس او به مارالاگو می‌رود. من فکر می‌کنم او در آنجا تا زمان آغاز ریاست جمهوری بایدن باقی خواهد ماند.»

به گزارش جماران؛ به نقل از ایسنا، وکیل سابق دونالد ترامپ گفت، این رئیس جمهور آمریکا احتمالا در کریسمس از کاخ سفید به ملکش در مارالاگو فرار می‌کند و برای مراسم آغاز به کار ریاست جمهوری جو بایدن در ماه ژانویه باز نخواهد گشت.

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ در گفتگو با ام.اس.ان.بی.سی گفت، دونالد ترامپ احتمالا تا ماه ژانویه و بعد از آن ضمن سر کردن همراه با آسایش و راحتی در این محل فرارش در فلوریدا، به نزاع با نتایج انتخابات خواهد پرداخت.

کوهن ادامه داد: من از اینکه هیچ سخنرانی پذیرش شکستی از سوی ترامپ وجود نداشته باشد شوکه نمی‌شوم. تئوری من این است که در زمان کریسمس او به مارالاگو می‌رود. من فکر می‌کنم او در آنجا تا زمان آغاز ریاست جمهوری بایدن باقی خواهد ماند. من شوکه نخواهم شد اگر که او در مراسم افتتاح ریاست جمهوری بایدن هم حاضر نشود.

4515206

این وکیل سابق ترامپ تصریح کرد: او فقط یک بازنده است و این دارد او را می‌کشد و هم اکنون اتفاقی که در کاخ سفید دارد می‌افتد چیزی بجز نشان دادن انگشت اتهام نیست.

کوهن در پاسخ به اینکه رئیس جمهور آمریکا برنامه ریزی کرده بعد از ریاست جمهوری خود چه کار کند، گفت، او حتی بعد از آغاز ریاست جمهوری بایدن در ۲۰ ژانویه هم با نتایج انتخابات احتمالا با استفاده از یک "شبکه ترامپ" یا شرکت رسانه‌ای که هدف اعلام شده اولین نامزدی انتخاباتی او بود، خواهد جنگید.

وی افزود: دونالد ترامپ نمی‌تواند این حقیقت را که شکست خورده بپذیرد. از نظر او، این مثل بازنده خواندن او است و این در دنیا برای او بدترین چیزی است که می‌توان او را خواند.

کوهن تصریح کرد: او با این مساله نه فقط تا ماه ژانویه، که در آن ملزم به کناره گیری و رفتن به جایی که باید برود است، خواهد جنگید بلکه بعد از کناره گیری هم کارهایی انجام خواهد داد که امور را برای دولت بایدن بسیار سخت خواهد کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.