امیرعبداللهیان بیداری ملت فلسطین و پویایی مقاومت را عامل اصلی شکست معامله قرن و توطئه عادی سازی روابط برخی حاکمان عرب با رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: «ملت‌های منطقه و امت اسلامی بر خلاف برخی از حکام خود قضیه فلسطین را اولویت اول جهان اسلام می‌دانند»

به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست گروه‌های فلسطینی تصریح کرد: امروز بر همه فلسطینی‌ها ثابت شده است که «مقاومت» و «قدرت» تنها زبانی است که اشغال‌گران صهیونیست قدس آن را به خوبی می‌فهمند.

"حسین امیرعبداللهیان" دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین،  حمایت از انتفاضه فلسطین از نشست اخیر رهبران مقاومت و فلسطین در بیروت را گامی سرنوشت ساز و مبارک برای آینده فلسطین و آزادی سرزمین اشغالی فلسطین از یوغ صهیونیست‌های تروریست، نژادپرست و جنایتکار توصیف کرد.

امیرعبداللهیان بیداری ملت فلسطین و پویایی مقاومت را عامل اصلی شکست معامله قرن و توطئه عادی سازی روابط برخی حاکمان عرب با رژیم صهیونیستی دانست و ابراز امیدواری کرد که با متحد شدن گروه‌های فلسطین و تمرکز بر روند مقاومت، شاهد لغو توافقات سازش و شروع انتفاضه مردمی جدید علیه صهیونیست ها باشیم.

وی افزود: امروز بر همه فلسطینی ها ثابت شده است که «مقاومت» و «قدرت» تنها زبانی است که اشغال‌گران صهیونیست قدس آن را به خوبی می‌فهمند.

امیرعبداللهیان با تاکید بر نقش صهیونیست ها در نا امن کردن منطقه، حمایت ۴۰ ساله جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و مبارزات ملت فلسطین را یک وظیفه اسلامی برای مقابله با جنایات محور آمریکا و صهیونیست ها توصیف و تاکید کرد که ملت‌های منطقه و امت اسلامی بر خلاف برخی از حکام خود قضیه فلسطین را اولویت اول جهان اسلام  می‌دانند و برای آزادی قدس و سرزمین های اشغالی مبارزه و جانفشانی خواهند نمود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.