خطیب نماز جمعه اصفهان گفت: سخنرانی فرمانده سپاه هم در روز راهپیمایی تهران، جامع بود، ایشان گفتند، «دیدید که حتی ترامپ جلسه استیضاح کنگره را نیامد و این بار تمام قدرت خود را به صحنه آورد.

به گزارش جماران، سیدمجتبی میردامادی در خطبه‌های سیاسی عبادی این هفته نماز جمعه اصفهان گفت: روز قانون اساسی در این هفته است؛ خدا رحمت کند، کسانی که این قانون را از روی عقل، تدبیر و آینده نگری تدوین کردند، به ویژه شهید بهشتی که اگر قانون اساسی نبود خیلی چیزها بهم می‌ریخت.

او گفت: هر کس علیه شورای نگهبان و عزیزانی که چیزی از دنیا جز انجام مسئولیت نمی‌خواهند، سخن بیجایی گفت، در روز قیامت مورد مجازات قرار خواهد گرفت.

او افزود: چطور یک مسئول مهم کشور، خبر ندارد امشب قیمت نفت و بنزین را آنقدر بالا ببرند و چنین حوادثی رخ دهد، حوادثی که دشمنان ما سالهاست طرح و نقشه آن را کشیده‌اند.

خطیب نماز جمعه اصفهان افزود: دیپلماسی خنده نداشته باشید، واقعا فکر و تدبیر کنید که نیاز این کشور چیست؟ به خدا قسم اگر نیروهای مسلح ما امروز به این درجه از قدرت نرسیده بودند، دشمن یک لحظه به ما امان نمی‌داد.

میردامادی گفت: باید به نوبه خود واقعا دعا کنم در حق شما مردم که در شرایط خطر برای مملکت و نظام به صحنه آمدید.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: راهپیمایی اصفهان، عجیب و نمونه بود، در تهران هم مردم واقعا حماسه آفریدند. تا شما مردم هستید نه آمریکا، نه انگلیس نه اسرائیل و نه آل‌سعود، نمی‌تواند به ما صدمه‌ای وارد کند.

میردامادی گفت: ۴۰ سال نشان دادید که آماده‌اید، کاری که ملت کردند از حرکت میدانی بالاتر بود، حرکتی که از زنجان و تبریز آغاز شد و کل کشور را در بر گرفت.

خطیب نماز جمعه اصفهان گفت: سخنرانی فرمانده سپاه هم در روز راهپیمایی تهران، جامع بود، ایشان گفتند، «دیدید که حتی ترامپ جلسه استیضاح کنگره را نیامد و این بار تمام قدرت خود را به صحنه آورد. »

او گفت: پشت میز قدرت که نشستیم بدانیم خدایی هست، پرونده‌ای تشکیل می‌شود و قیامتی هست. یک کلمه از دهان شما بیرون نمی‌آید مگر این که دو ملک آن را یادداشت کنند و روز قیامت وقتی زنده شدید این پرونده را دستتان می‌دهند و دیوانه آن کسی است که غرور و تکبر برای چند روز دنیا او را فراگرفته است.

میردامادی افزود: بعد از انقلاب چند رئیس جمهور آمدند و رفتند؟ این هم می‌رود، بعدی هم می‌رود و آنچه برای روز قیامت می‌ماند، همین پرونده‌ها است.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.