سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: قدرت تنها قدرت نظامی و اقتصادی نیست، بلکه امروز رسانه‌ها ابزار قدرت تلقی می‌شوند.

به گزارش جماران، سردار رمضان شریف،  در همایش تجلیل از خبرنگاران استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: هر رسانه‌ای صاحبی دارد که در راستای اهدافش خبر تولید می‌کند و امروز باید سواد رسانه‌ای را در جامعه بالا ببریم.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: متاسفانه امروز در داخل کشور در مواجهه با رسانه‌ها با چند مشکل اساسی مواجه هستیم و مشکل اولیه این است که مفهوم اولیه رسانه‌ها را به رسمیت نشناخته‌ایم.

سردار شریف با بیان اینکه امروز با رسانه‌ها عملیات انجام می‌شود، تصریح کرد: در دنیا سواد رسانه قبل از سواد کلاسیک مطرح شده است.

وی ادامه داد: در دنیای امروز انسان باسواد، فردی است که بتواند روابط عاطفی با خانواده خود و محیط اطرافش برقرار کند، سواد مالی، سواد رسانه‌ای و در نهایت سواد کلاسیک داشته باشد.

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه رسانه‌ها قادر هستند دارایی‌های ارزشمند یک ملت را بی نهایت ضعیف و نداشته‌های خود را فوق العاده قدرتمند جلوه دهند، اظهار کرد: رسانه‌های دشمن همواره قدرت ایران را نادیده گرفته و سعی کرده‌اند شرایط فعلی را بحرانی اعلام کنند.

سردار شریف با اشاره به اینکه دشمن باید بداند ملت ایران دیگر دچار غافلگیری مجدد مانند جنگ تحمیلی نخواهد شد، افزود: داشته اصلی خود را معنویت و مردم داری می‌دانیم.

وی گفت: اولین وظیفه خبرنگاران این است که از تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی به خوبی آگاه شده و آن را برای مردم تبیین کنند .

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه تصریح کرد: با توجه به اینکه حدود چهل تا پنجاه میلیون نفر از جمعیت کشور، دستاوردهای امام خمینی(ره) را ندیده‌اند، ترامپ فکر می‌کند می‌تواند از انقطاع نسلی ملت ایران بهره رسانه‌ای ببرد .

سردار شریف ادامه داد: منبع تولید پیام خبرنگاران جمهوری اسلامی ایران منبع قدرتمندی است و اگر می‌خواهیم دشمن دست از تحریم بردارد، باید داشته‌های خود را به رخ آنان بکشیم.

وی یادآور شد: اجازه نخواهیم داد تدبیر مقام معظم رهبری بر زمین بماند و سپاه پاسداران نیز از بدو تاسیس به دنبال این بوده که سخنان مقام معظم رهبری عملی شود.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.