اخبار مرتبط

رضا عدالت جو روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بارندگی های سیل آسایی که از پنجشنبه هفته گذشته در این شهرستان آغاز و تا روز جمعه ادامه داشت، موجب طغیان رودخانه گاوی شده بود.
وی افزود: پنج نفر از نیروهای محیط زیست این شهرستان برای بررسی وضعیت منطقه ترشابه و محدوده رودخانه گاوی حضور پیدا می کنند که در اثر شدت بارندگی و جاری شدن سیل گرفتار می شوند.
مدیر محیط زیست ملکشاهی یادآور شد: این نیروها خود را به آنسوی رودخانه گاوی رسانده ولی خودرو پیکاب آنها در سیل زمین گیر و مدفون می شود.
عدالت جو تاکید کرد: تلاش برای انتقال آنها به این سوی رودخانه تا شامگاه جمعه با کمک نیروهای ستاد مدیریت بحران ادامه داشت تا اینکه شب گذشته این محیط بانان سلامت به این طرف رودخانه عبور داده شدند.
مدیر محیط زیست ملکشاهی اظهار داشت: خودرو پیکاب این اداره نیز که در داخل رودخانه افتاده بود هم اکنون در پایین دست رودخانه پیدا شده و جهت انتقال آن نیاز به چرثقیل است.
طی 48 ساعت گذشته مناطق مختلف استان ایلام شاهد بارندگی های سیل آسایی بود بطوریکه در مدت زمان کوتاهی در بدره 122 ، ایلام 87 ، آبدانان 73 و لومار 63 میلی متر بارندگی ثبت و بسیاری از مسیل ها سیلابی شدند ولی خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته و صدمات مالی نیز چشمگیر نبود.
7179/6119
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.