به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری البرز  «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور از استاندار البرز برای پیشرفت در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق سیاست‌های ابلاغی وزارت کشور و عملکرد وی در راستای اسناد بالادستی در استان البرز و قرار گرفتن این استان در زمره استان‌های برتر کشور قدردانی شد.

بر اساس آمار موجود استاندار البرز در این مدت تلاش میدانی برای توسعه زیرساخت ها و نظارت و مدیریت شرایط اقتصادی البرز داشت و به عنوان استان معین در حادثه سیل فروردین ماه امسال در شهرستان باوی استان خوزستان اقدامات قابل توجهی انجام داد به طوری که قدرشناسی مردم این خطه خونگرم را از اقدامات دولت و استان البرز برانگیخت.

وی در سخنان خود همواره بر پرهیز از تشویش اذهان و جریان سازی غیرمنصفانه و نیز وحدت عملی مسوولان برای تعالی و توسعه استان البرز و اعتلای نظام اسلامی تاکید دارد.

به گزارش ایرنا شهبازی 24 آذرماه سال گذشته استاندار البرز شد و  در مراسم معارفه خود اعلام کرد که تلاش می کنم نماینده شایسته ای از سوی دولت و نظام برای البرز باشم  و برای رشد و توسعه همه جانبه استان از ظرفیت ها و داشته های مختلف البرز کمک بگیرم.
 او معتقد است که این استان رنگین کمانی از اقوام با حدود سه میلیون نفر جمعیت است که باید برای رشد آن تلاش های وافری داشت.
شهبازی تاکید کرد که دغدغه های مورد نظر وزارت کشور مبنی پایبندی استانداران در زمینه مشی اعتدال، پاکدستی و امانتداری دنبال می شود.
وی حوزه های راه، اشتغال، آسیب های اجتماعی، افزایش اعتماد سازی مردم و رعایت حقوق شهروندی را از جمله موضوعات اولویت دار استان البرز عنوان کرد.

استاندار البرز تاکید کرد که از جایگاه حقوقی که در اختیار دولت است برای اتحاد و انسجام در استان البرز بهره خواهیم برد و افزایش رضایتمندی مردم و مشارکت آنان در برنامه های مختلف به عنوان خط مشی وزارت کشور دنبال می شود.
 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.