به گزارش ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی استان البرز در این آیین که در دبیرستان پسرانه شهید سلطانی آموزش و پرورش ناحیه چهارکرج برگزار شد، اظهارداشت: کار پلیس تولید امنیت است که این مهم با مشارکت مردم در ایران حاصل شده است.

سردارعباسعلی محمدیان اخاطرنشان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا  پلیس به مردم گزارش کار ارائه دهد.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال این است که جوانان و نوجوانان خودشان را فراموش کنند در حالی که این نیروهای کارآمد جامعه باید هوشیار باشند و توطئه ها را خنثی کنند.

محمدیان  از پلیس به عنوان دوست و همراه مردم به خصوص نسل جوان نام برد و تصریح کرد: سلامت و آینده نسل نو نیاز به هوشیاری دارد و به همین دلیل پلیس امروز از هوشمندی و اقتدار سخن می گوید.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز نیز در این آیین گفت: مهمترین مولفه هر کشور را امنیت آن تشکیل می دهد که به لطف الهی و تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی این مهم در ایران اسلامی حاکم است.

سالار قاسمی با اشاره به اینکه امنیت ایران در منطقه و جهان مثال زدنی است، خاطرنشان کرد: توسعه یافتگی هر کشوری نیز به این مولفه مهم نیاز دارد.

وی بیان داشت: تمرکز همه دشمنان براین است که امنیت ذهنی و فکری  نوجوانان و جوانان ایرانی را به هم بریزند زیرا خوب می دانند که این نسل آینده سازان ایران اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال برهم زدن آرامش، امنیت، کم رنگ کردن ایمان، نا امیدی و بی ارادگی در بین نسل نو است که باید با امید، ایمان ، اراده و انگیزه روی اهداف و توطئه های آنان خط قرمز کشید.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

۲۸۱۹/ ۶۱۵۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.