سرهنگ عباس  شاهی  سرپرست پلیس امنیت عمومی استان البرز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  در پی دریافت گزارش های متعدد مبنی بر این که افرادی با معرفی خود به عنوان مامور اماکن اقدام به اخاذی از متصدیان واحد های صنفی در شهر کرج می کنند، بررسی و پیگیری موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت .
ماموران پلیس در بررسی های اولیه یکی از اعضای باند را در منطقه باغستان کرج شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به اداره اماکن منتقل کردند.
متهم در بازجویی ماموران به جعل عنوان و اخاذی از ۲۰ واحد صنفی  شامل رستوران ها، فروشگاه های داخل مراکز تجاری که برای آن ها بر اساس حکم قاضی اخطاریه پلمب صادر شده بود، اعتراف کرد.

این فرد با همدستی ۲ نفر دیگر با معرفی خود به عنوان مامور اداره اماکن پلیس از طعمه های خود بین سه تا هفت میلیون تومان وجه دریافت می کردند.

سرهنگ شاهی گفت : با تلاش ماموران سایر اعضای باند که با معرفی خود به عنوان کارمند اتاق اصناف علاوه برتصرف زمین های مشکل دار و یا در پوشش مامور پلیس اماکن از  واحدهای صنفی که تحت هر عنوانی اخطاریه پلمپ دریافت می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود : در بازرسی از منزل متهمان یک دستگاه لپ تاپ ، کیس رایانه و تعدادی اوراق و مدارک جعلی کشف شده و متهمان برای شناسایی سایر جرایم در اختیار پلیس امنیت عمومی استان البرز قرار دارند.

۲۰۹۸/ ۶۱۵۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.