به گزارش ایرنا، این تیم با وجود تمام مشکلات در نیم فصل اول تاکنون توانسته نتیجه قابل قبولی ارائه دهد  اگر چه فشارهای وارده به مقاومت شهرداری کرج آنقدر زیاد است که شاید نتوان انتظار زیادی از آن در نیم فصل دوم داشت.

 بی توجهی‌ها در بخش مالی سبب شده تا مقاومت نتواند بازیکنان زیادی در این فصل جذب کند و اکنون ترکیب بازیکنانی که بیشتر آنان سرباز هستند درحال به پایان رساندن نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر است.

فرهاد کشاورز سرمربی تیم فوتسال مقاومت شهرداری کرج روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا ضمن انتقاد از عدم همراهی مسئولان ورزش استان بااین تیم اظهار داشت: با وجود اینکه در تعطیلات نیمه فصل قرار داریم اما یک بازی عقب افتاده با مس سونگون داریم که دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این بازی در بین تعطیلات نیم فصل برگزارمی‌شود ما را به لحاظ برنامه ریزی و نوع تمرین ها دچار چالش بسیاری کرده، اما تمام تلاشمان بر این است که با مشکلات کنار بیاییم.

کشاورز گفت: از ششم  مهرماه تمرین‌های خود را برای این بازی آغاز کرده تا نتیجه مناسبی کسب کنیم.

وی عنوان کرد: در رقابت‌های نیم فصل اول  پنج بازیکن خود را به دلیل پایان یافتن دوران خدمت  سربازی و مصدومیت از دست دادیم،جذب بازیکنان جدید نیازمند اعتبار بود که پولی در اختیار نداریم .

سرمربی مقاومت بیان داشت : امروز فوتسال مقامت شهرداری کرج با ۱۱ بازیکن در حال تمرین است ،آیا این شایسته یک تیم لیگ برتری است؟

وی ادامه داد: اگر حمایت‌های سپاه استان البرز و هیات مدیره باشگاه نبود، مقاومت شهرداری کرج نمیتوانست در رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتسال کشور حضور یابد، وزش حرفه‌ای نیازمند حمایت است اما حرکتی برای حمایت نمی بینیم، اگر سپاه مقاومت را کنار بگذارد، به طور قطع تیم با این شرایط منحل و یا واگذار می شود.

- در صورتی که در نیم فصل دوم بازیکنی مصدوم، اخطار بگیرد و یا به هر دلیلی نتواند در بازی‌ها شرکت کند، کار برایمان از این که هست بسیار سخت تر می شود.

کشاورز ادامه داد: روز گذشته جلسه‌ای با مدیریت باشگاه مقاومت داشتیم که معضلات و مشکلات را بیان و قول‌هایی برای برطرف شدن این مشکلات داده شد.

تیم فوتسال مقاومت شهرداری کرج هم اکنون با ۱۷ امتیاز در مکان نهم جدول لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.

۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

  

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.