دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس با اشاره به روند انتخاب شهردار فردیس در توصیه به افرادی که قصد تصدی شهرداری این شهر را دارند گفت: ‌فضای فردیس برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه است، اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.

حسن جهانشاهلو درباره روند انتخاب شهردار فردیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

این روزها اعضای محترم شورای شهر فردیس و فعالان عرصه خبر جوی در شهرستان در خصوص انتخاب شهردار ایجاد کردند که فضای جامعه ملتهب و مردم نگران هستند.

چند نکته را از حیث وظیفه مدعی العموم بودن اعلام کنم

۱- اعضای شورا در انتخاب شهردار فعال دارای اراده کامل هستند و نباید تحت تاثیر هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی یا مسئولی قرار گیرند.

  ۲- هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی، نماینده‌ای، مسئولی حق دخالت و‌ اعمال نظر در خصوص گزینه‌ها ندارند.

  ۳- تک تک اعضای شورا پاسخگوی انتخاب نهایی اعضای شورا در مقابل مردم خواهند بود و موضوع عدم توانایی شهردار، نداشتن اختیار در تصمیم گیری و حق انتخاب از سوی اعضا پذیرفته نخواهد شد.

  ۴- این گونه اقدامات تبلیغی را کنار بگذارند و زودتر شهر را از بلاتکلیفی دو ساله که از عدم همدلی اعضا ایجاد شده است نجات دهند.

  ۵- یک پیشنهاد و ‌توصیه هم به افرادی که قصد تصدی شهرداری فردیس را دارند دارم اینجا فردیس است دسترسی فردیسوندان به مدعی العموم به وسیله فضای مجازی بلاواسطه است اخبار و ‌اطلاعات متعددی در دسترس است و ‌فضای فردیس هم برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه هست اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.