معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: مدیران باید پاسخگوی سئوالات شهروندان باشند.

به گزارش ایلنا، احمد ناصربخت در ششمین جلسه شورای معاونین که در محل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج برگزار شد، اظهار کرد: مراسم رونمایی از سامانه نظام پیشنهادات شهرداری کرج هفته آینده برگزار می شود. 

وی افزود: سامانه نظام پیشنهادات در راستای مشارکت کارکنان با هدایت معاونت برنامه ریزی در شهرداری کرج در حال پیاده سازی است و خروجی آن کاشتن بذر پیشنهادات به عنوان مهمترین مسئله سازمان برای حل مشکلات و مسایل اولویت دار است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج در ادامه به ضرورت فعالیت سامانه انتشار و دسترسی به اطلاعات در شهرداری اشاره کرد و با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲ شهرداری در این سامانه فعال هستند، گفت: در این سامانه همه دستگاه های دولتی موظف به پاسخگویی به سئوالات مردم هستند.

ناصربخت با اشاره به اینکه تا کنون ۱۳ سئوال در این سامانه مطرح شده است، خواستار پیگیری این سئوالات و پاسخ به آن از طریق اداره کل ارتباطات شد.

وی ادامه داد: حوزه برنامه ریزی وظیفه نظارت بر این پاسخ ها را دارد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج تاکید کرد: شهروندان انتظاراتی از مجموعه شهرداری دارند و انتظار شهردار کرج از این دستگاه نیز کسب رتبه نخست پاسخگویی به سامانه یاد شده میان شهرداری های کشور است که این مهم باید محقق شود.

گفتنی است؛ سامانه انتشار و دسترسی به اطلاعات از سال ۹۶ راه اندازی شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.