رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: تهیه پول خرد مشکل همیشگی رانندگان و مسافران تاکسی و اتوبوس است.

مجید استاد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: الکترونیکی شدن کرایه تاکسی و اتوبوس‌های کرج در کمیسیون عالی مشارکت‌های شهرداری کرج مطرح و از مدتی پیش در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: شرکتی برای اجرای این طرح پیش قدم شده ولی به واسطه عدم موفقیت اجرای این طرح در سنوات گذشته، به دنبال بررسی کامل سوابق و توانمندی‌های این شرکت هستیم تا تجربه ناموفق قبل دوباره تکرار نشود.

وی توضیح داد: اسناد فراخوان اجرای طرح الکترونیکی شدن کرایه‌های تاکسی و اتوبوس آماده انتشار است و بعد از رفع برخی موانع منتشر و پیمانکار انتخاب می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: اجرای این طرح گامی در راستای ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و راحت تر شدن کار راننده‌های اتوبوس و تاکسی است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با اجرایی شدن این طرح مشکل   پول خرد که یکی از دغدغه‌های همیشگی راننده‌ها و مسافران است حل می‌شود.

استاد کاظمی ابراز کرد: با اجرای این طرح، اپلیکیشنی در تاکسی و اتوبوس‌ها و بارکدی هم در تلفن همراه مسافران نصب می‌شود و مسافران در زمان پیاده شدن موبایل خود را به اپلیکیشین نزدیک و از طریق کیف پول الکترونیکی خود کرایه را پرداخت می‌کنند.

 


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.