معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: هفتمین مرحله مسابقات آماده ویژه تیم های دادرس برتر شهرستان های استان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، محمد باقر خلفی اظهار کرد: این مسابقات روز سه‌شنبه و چهارشنبه 28 و 29 خردادماه به ترتیب در قسمت پسران و دختران در مجتمع اردویی شهید رجایی به میزبانی هلال احمر شهرستان فردیس برگزار خواهد شد.

خلفی تصریح کرد: طرح ملی دادرس (دانش آموز آماده در روزهای سخت) در مسابقات آمـاده (المپیـاد مهـارت‌هـای امـدادی دادرسان هلال احمر) به رقابت با یکدیگر می پردازند که در ابتدا هفتمین مسابقات آماده در مرحله مقدماتی با تاکید بر آموزش قبل از اجرای مسـابقات و به منظور تعیین تیمهای آماده برتر در 3سطح درون مدرسه ای، منطقه ای و شهرستانی برگزار شده است و تیم های برتر به مسابقات استانی راه می یابند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز اشاره کرد: افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس کشور با تکیه بر تربیت تیم‌های دانش آموزی آماده برای مقابله با حوادث، توسعه و ترویج ظرفیت‌های خودامدادی در میان دانش‌آموزان و ساماندهی تیم های اولیه مدیریت بحران مبتنی بر دانش‌آموزان آموزش دیده توانمند و برخوردار از مهارت‌های کارگروهی از اهداف اجرای این برنامه است.

خلفی خاطر نشان کرد: در هفتمین مرحله استانی المپیاد آماده بیش از 300 دانش آموز هلال احمری از شهرستان‌های سطح استان حضور خواهند داشت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.