به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با کارگزاران و مسئولان کشور افزود: مجلس، قوه قضاییه و قوه اجرایی این نصیحت ها و حرف ها را گوش کنند چراکه بارها این فرمایشات توسط مقام معظم رهبری بیان شده است .
وی گفت: تاکید رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی و مدیریت و برنامه ریزی برای اقتصادی کشور و معیشت مردم باید جدی تر گرفته شود.
امام جمعه فردیس بیان داشت: در بحث درمان اقتصاد بیمارکشور باید مجلس و دولت جدی تر ورود کنند.
وی افزود: موضوع نظارت بر واردات، صادرات، قاچاق کالا، برخورد با گران فروشی و احتکار از مواردی است که بارها بر آنها توسط رهبری معظم انقلاب تاکید شده است.
امام جمعه فردیس در بخش دیگر سخنان خود به دشمنی هایی آمریکایی ر علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: آمریکایی ها این همه هیاهو،سروصدا به راه انداختند لیکن مقام معظم رهبری فرمودند مطمئن باشید بحث جنگ در کار نیست.
خطیب نماز جمعه شهرستان فردیس گفت: ایران آغازگر جنگ نخواهد بود و آمریکایی ها می دانند که جنگ به صلاحشان نیست ولی یک عده ای در داخل کشور به این مسائله دامن می زنند.
وی بیان داشت : هرچند آمریکایی ها ناو به خلیج فارس اعزام کردند اما ایران از مواضع برحق خود در زمینه برجام عقب نشینی نکرد و ترامپ هم اعلام کرد که ما به دنبال جنگ نیستیم.
وی بیان داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مذاکره با آمریکا سم مضاعف است و هیچ آدم با غیرتی در کشور پیدا نمی شود در این شرایط که آنها برای ماخط و نشان می کشند با آنها سر میز مذاکره بشینیم تا خواسته های خود را بر ایران تحمیل کنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در ماه مبارک رمضان به فکر مستمندان و محرومان جامعه باشیم به اندازه وسع و توان از دیگران دست گیری کنید.
امام جمعه فردیس بر صرفه جویی در مصرف آب ، برق ، گاز و سایر منابع کشور تاکید کرد و افزود: سرانه مصارف کشورما نسبت به سرانه جهانی در تمام بخش ها بالا است.
7413/ 6155
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.