رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز از بستر سازی برای سرمایه‌گذاری مشترک بخش خصوصی استان البرز با فعالان اقتصادی ترکیه در زمینه بسته بندی مواد غذایی با بهره گیری از تکنولوژی روز خبر داد.

به گزارش ایلنا، رحیم بنا مولائی که در راس یک هیات تجاری و  اقتصادی از استان‌های تهران و البرز به ترکیه سفر کرده است روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در جریان بازدیدها و مذاکرات انجام شده در این سفر مقرر شد ظرف یک ماه آتی یک تیم تجاری و اقتصادی کشور ترکیه برای بررسی و اتخاذ راهکارهای سرمایه‌گذاری‌های مشترک به استان های تهران و البرز سفر کند.

وی به نشست هیات تجاری و اقتصادی استان‌های البرز و تهران باسرکنسول سفارت ایران در استانبول اشاره کرد و گفت: در این نشست ضمن تشریح توانمندی‌های تولیدی و صنعتی دو استان ، گسترش روابط تجاری به ویژه در زمینه صادرات مواد غذایی حلال به ترکیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هیات تجاری و اقتصادی استان‌های تهران و البرز  متشکل از بیست فعال اقتصادی به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی البرز به ترکیه سفر کرده است.

بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی مواد غذایی "فوتگ2019 استانبول" و مذاکره با فعالان اقتصادی ترک در زمینه گسترش همکاری‌های تجاری و اقتصادی به ویژه صادرات مواد غذایی حلال به ترکیه از جمله برنامه‌های این هیات اعلام شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.