اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در همایش بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش استان البرز که روز یکشنبه در کانون امام علی (ع) کرج برگزار شد، افزود: در شورای آموزش و پرورش استان البرز باید دستورالعمل لازم برای توسعه مسائل تربیتی از نظرکمی و کیفی در مدارس صادر ودر دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه با پرنگ شدن مسائل تربیتی تحول عظیمی در جامعه بوجود می آید، خاطرنشان کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را شورای آموزش و پرورش عملیاتی کند زیرا مهمترین کار این شورا را عملیاتی کردن این سند البته با دقت در مدارس تشکیل می دهد.
وی بیان داشت: سند 2030 سندی است که جزء آن برخلاف مقررات ماست اما با زبان چرب و شیرین هنوز در برخی از مدارس شاهد اجرای آن هستیم و افرادی هستند که این راه را می روند.
وی در ادامه سخنانش به مسائل تربیتی در مدرسه طبیعت پرداخت و یادآور شد: در مورد این مدارس 500 صفحه خوانده ام به نظر می رسد باید بازنگری شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز، مباحث تربیتی در مدارس را جدی دانست و تصریح کرد: امور تربیتی در مدارس ضعیف و کم رنگ است و باید آموزش های قرآنی در مدارس نشر یابد زیرا هجمه اطلاعات غلط در فضای مجازی بالاست چون می خواهند همه چیز را از بین ببرند.
حسینی همدانی اظهار داشت: باید از نورافکن های هدایت گرانه چون رفعت و کمال حضرت زهرا (س) در مسائل تربیتی فرزندان در خانه و مدرسه استفاده کرد.
2819/6993
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.