اخبار مرتبط

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: رقمی معادل سی میلیارد تومان به‌حساب بیش از بیست هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد البرز واریز شد.

به گزارش ایلنا، محمّد محمّدی‌فرد با اشاره به اینکه پرداخت کمک‌معیشت و یارانه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به‌صورت هم‌زمان و ماهانه واریز می‌شود در جمع خبرنگاران، گفت: خانوارهای مددجو علاوه بر مبالغ مستمری ماهانه در زمینه‌های مسکن، اشتغال، درمان، جهیزیه، کمک به تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان و وام کارگشایی نیز از خدمات کمیته‌امداد بهره‌مند هستند.

 وی با اعلام اینکه مبالغ واریزی کمک‌معیشت و یارانه از اعتبار دولتی تأمین ‌شده، افزود: رقمی معادل سی میلیارد تومان به‌حساب بیش از بیست هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد البرز واریز شد.

محمّدی فرد مجموع مبالغ کمک‌ معیشت و یارانه واریزی به‌حساب خانوارهای مددجو در هفت ماه نخست سال را بدین ترتیب عنوان کرد: خانوارهای یک‌نفره از ابتدای سال تاکنون یک‌میلیون و ۴۴۲ هزارتومان، دونفره دو میلیون و ۵۶۲ هزارتومان، سه‌نفره سه میلیون و ۴۷۲ هزارتومان، چهارنفره چهار میلیون و ۵۳۶ هزارتومان و پنج‌نفره به بالا پنج میلیون و ۲۰۸ هزارتومان دریافت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به‌ضرورت کمک‌های خیّران برای کمک به رفع نیازهای مددجویان به‌ویژه در شرایط خاص اقتصادی کشور عنوان کرد: فرزندان خانوارهای ایتام و خانوارهایی که سرپرستشان به دلیل ناتوانی جسمی، کهولت سن و بیماری صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند افزون بر کمک‌های معمول این نهاد در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین نیز مبالغی را به‌صورت ماهانه دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: هم‌اکنون در استان البرز بیش از ۳۵ هزار مددجو حمایت کمیته امداد هستند که در حدود نیمی از آنها در کرج و سایر خانوارها در شهرستان‌های فردیس، اشتهارد، ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.