گزارش جی پلاس

مرسدس بنز کارکرده در ارمنستان و امارات و... چند است؟+جدول/ قیمت انواع بنز سری C ، سری E و سری S برای واردات

انواع بنز کارکرده در مدل های سری C ، E ، S و... در ارمنستان ، امارات و دبی، گرجستان ، عمان و قطر چه قیمتی دارد؟

لینک کوتاه کپی شد

گروه اقتصاد و درآمد: مرسدس بنز برای علاقمندان به خودرو آشناتر از هر برند خودروسازی دیگری در دنیاست. اگرچه شرکت های خودروسازی بزرگتر از مرسدس بنز هم هستند که از قضا یکی از آنها فولکس واگن است که در خود آلمان فعالیت دارد اما هرچه باشد بنز نام آشناترین برند خودرو در ذهن عمومی جهان است.

نرم ترین خودروی خارجی دنیا ؟!

محبوبیت بنز که از قدیم تاکنون تقریبا در همه گروه های سبک و سنگین محصولات متنوعی را طراحی و ساخته بخاطر کیفیت ، دوام و البته اصالت است. از طرفی بنز از برندهایی بوده که هیچ وقت از تکنولوژی های روز دنیا عقب نیافته و همواره طرح و آپشنی نو در آستین داشته است.

لوگوی بنز را می توان به یادماندنی ترین لوگوی خودروهای دنیا دانست که در جنگل خودروها به مثابه یک شیر واقعی در نظر همگان است.

از طرفی شاید اگر از هر خودروسوار معمولی هم بپرسید، نرم ترین خودرو دنیا کدام است؟ بدون درنگ بگوید " مرسدس بنز ".

بنابراین سیستم تعلیق یا همان نرمی ماشین، یکی از وجوه بارز و منحصر به فرد خودروهای این کمپانی از قدیم تاکنون بوده که به آن می بالد و اتفاقا مدل های سری S را با تمرکز بیشتر بر این ویژگی همراه با انبوهی از آپشن و کابین مجلل و تشریفاتی روانه بازار کرد.

با وجود فراوانی خودروهای بنز در دنیا و به ویژه کشورهای آسیایی اما محدودیت واردات خودروهای خارجی به ایران، وفور و قیمت قطعات و خدمات فنی این خودروها را تحت تاثیر قرار داده و لوازم آن تا حدی گرانقیمت تر از سایر برندهای هم تراز است.

 

قیمت بنز کارکرده در ارمنستان و امارات و کشورهای نزدیک ایران

 

با برنامه آزادسازی واردات خودروهای کارکرده برای عموم مردم، حتما علاقمندانی به دنبال کشف قیمت انواع بنز کارکرده در امارات ، ارمنستان و سایر کشورهای اطراف ایران هستند.

جالب است بدانید بنز از جمله خودروهای لوکسی هست که مدل ها کارکرده آن در خارج از ایران، افت قیمت بیشتری نسبت به هم سطح های خودش دارد. بنابراین در صورت فکر و چاره ای برای بحث خدمات پس از فروش و قطعات مصرفی و تعمیری آن، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای وارد کردن باشد.

در این بین اگر عملا برخی موانع قبلی حذف شود؛ گستره انتخاب مردم بیشتر خواهد شد و از همین رو جستجوها برای پیدا کردن انواع خودروهای ارزان قیمت خارجی ؛ انواع برقی کار کرده بخاطر تعرفه واردات پایین، برای اقشار خاص جامعه بیشتر شده است.

 

در این گزارش اطلاعاتی از انواع بنز کار کرده با عمر کمتر از 5 سال در مدل های متفاوت همراه با میزان کارکرد، سال ساخت ، قیمت و تصاویر آنها در قالب جدول تنظیم شده است.

جستجوهای قیمتی نمونه، بخاطر نزدیکی کشورهای هدف برای خرید خودروی کاکرده، بیشتر در بازار خودروهای کارکرده ارمنستان ، امارات ، گرجستان ، عمان و قطر بود.

 

قیمت پاجرو کاکرده و اوتلندر برای واردات + جدول

قیمت انواع میتسوبیشی کمتر از 5 سال کارکرد در گرجستان، ارمنستان و دبی

 

قیمت بی ام دبلیو کارکرده وارداتی + جدول

بی ام و سری 3 مدل 2018 فقط 1.5 میلیارد!

قیمت انواع بی ام و سری 5، سری 7، سری X و Z در دبی، گرجستان و ارمنستان

 

 

بنز

در این گزارش از اصطلاحاتى مانند لیتر و مایل استفاده شده که لازم به یادآوری است: هر 1 لیتر (liter) معادل 1000 سی سی (cc) است و هر مایل ۱/۶ کیلومتر است پس هر 100 مایل (Mile) معادل 160.93 کیلومتر (Kilometer) است.
 

به گزارش جماران، در ادامه تهیه و انتشار گزارش هایی از آگهی فروش خودروهای کار کرده ، به بررسی قیمت خودروی کارکرده خارجی در برندهای بی ام دبلیو ؛ میتسوبیشی ؛ پژو سیتروئن ؛ هیوندا ؛ لکسوس ؛ آئودی ؛ فولکس واگن و حتی خودروهای کارکرده چینی همراه با جدول برای افزایش آگهی متقاضیان واردات خودروهای خارجی کارکرده ، خواهیم پرداخت. همچنین پیشتر نیز گزارش های قیمت تحت عناوین زیر در گروه اقتصاد و درآمد منتشر شده اند:

 

قیمت انواع مزدا کارکرده برای واردات + جدول

مزدا 3، مزدا 6 ، مزدا GX3 و پیکاپ

 

خرید فیات 500 کارکرده چقدر تمام می شود؟ + جدول / قیمت انواع فیات کارکرده وارداتی در ارمنستان و کشورهای عربی

 

قیمت انواع هیوندای کارکرده برای واردات + جدول / هیوندا ، ارزان ترین خودروی خارجی در امارات ، قطر، عمان، ارمنستان و...

 

قیمت نیسان کاکرده وارداتی در دبی و... +جدول / انواع ماکسیما ، آلتیما ، مورانو ، ایکس تریل ، جوک و مدل های دیگر

 

قیمت تویوتا کارکرده در گرجستان و دبی و... + جدول / انواع لندکروز ، کمری ، کرولا ، هایلوکس و یاریس

چرا تویوتا در کشورهای عربی بیشتر محبوب است؟!

 

قیمت خودروهای کیا در امارات ، گرجستان و ارمنستان

جدول قیمت انواع خودروی کارکرده اپتیما ، اسپورتیج و...

 

قیمت خودروهای هیبریدی کارکرده در اطراف ایران +جدول

 

دیدگاه تان را بنویسید