سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سه شنبه 10 تیرماه اعلام کرد: در شبانه روز گذشته ۷۶ نفر با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تعداد کل ۵۶۶ مورد ابتلا به بیماری کرونا در استان اصفهان به غیر از شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل خبر داد و گفت: در شبانه روز گذشته ۷۶ نفر با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان بستری شدند.

به گزارش جماران، آرش نجیمی تعداد کل موارد ابتلاء به بیماری کرونا در استان اصفهان به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل را ۵۶۶ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۷۶ نفر با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان اصفهان بستری شدند.

وی بابیان اینکه هم اکنون ۱۲۶ نفر با علائم حاد کرونا در اصفهان بستری هستند، تاکید کرد: همچنین ۷۲ نفر هم در ۲۴ ساعته گذشته مرخص شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه روند ابتلاء به کرونا در استان اصفهان به غیر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شیب صعودی پیدا کرده است، تصریح کرد: اگرچه هنوز تعداد موارد ابتلاء به شدت ماه‌های اسفند و فروردین نیست اما اگر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط برخی همشهریان به همین شکل ادامه پیدا کند وضعیت نگران کننده خواهد شد.

وی تاکید کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی با تاکید بر استفاده از ماسک در پیشگیری از ابتلاء به کووید ۱۹ بسیار مؤثر است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.