ایوب درویشی روز شنبه در جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در شهرستان مبارکه اظهارداشت: لایحه بودجه اکنون در سطح وزارتخانه‌ها و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در حال شکل‌گیری است و در نهایت در مجلس تصویب خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز شرایط خاصی بر کشور حاکم است تصریح کرد: باید سهم استان در این بودجه به خوبی در نظر گرفته و لحاظ شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان اظهارداشت: مسائل عمده و کلانی در این استان وجود دارد که با همکاری،  همفکری و همدلی و تبادل نظر قابل حل شدن است.

وی ادامه داد: شورای برنامه‌ریزی استان از مدت‌ها قبل در این زمینه فعال شده و ظرفیت‌های بودجه را احصا و در قالب جداولی به همه مدیران استان اعلام شده است.

درویشی بیان کرد: بناست که اصلاح و تغییراتی در ساختار بودجه انجام شود و در نهایت این بودجه با درایت و سعی و تلاش نمایندگان مجلس صورت اجرایی به خود می‌گیرد.

وی اضافه کرد: شرایط حاکم در کشور و فشارهای خارجی و تحریم‌های ناجوانمردانه، ما را بر آن می‌دارد که با جدیت و وحدت بیشتری برای رفع مسائل و مشکلات کشور تلاش کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان با تبریک روز مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری اجلاس مجمع نمایندگان در شهرستان‌های مختلف سنت حسنه‌ای است که فرصتی برای تبادل نظر و ارائه گزارش توسط مدیران و بیان نظرات نمایندگان را فراهم می‌کند.    

وی گفت: امروز با مسائل و مشکلاتی در بعد کلان کشور مواجه هستیم که استان اصفهان هم بطور طبیعی از این مسائل متاثر است و برای پیشبرد کارها و حل و فصل این چالش‌ها راهی جز همفکری و تبادل نظر همه مدیران و مسئولان با هم وجود ندارد.

درویشی با اشاره به اینکه موضوع آب و صنایع از مهمترین مسائل و مشکلات شهرستان مبارکه است ابراز امیدواری کرد که این جلسه فرصتی را برای انجام اقدامات دستگاههای اجرایی به این شهرستان فراهم کند.

جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان به دعوت زهرا سعیدی نماینده شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، امروز شنبه با حضور نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیران کل و مسئولان اجرایی استان اصفهان در راستای جمع بندی مشکلات پیگیری شده در جلسات قبلی در مرکز فرهنگی و آموزشی فرهنگیان شهرستان مبارکه برگزار شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.