اخبار مرتبط

یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 12 اسفندماه گزارش حلق آویز شدن پسر 13 ساله ای مطرح شد که موضوع بر اساس فرآیندهای معمول در جریان رسیدگی قرار گرفت.
وی با رد ادعای مطرح شده در مورد تعرض به این نوجوان افغانستانی بیان کرد: با وجود اینکه از 12 اسفند تا 12 فروردین ماه نزدیک به 16 روز تعطیلی رسمی داشتیم اما موضوع از سوی دستگاه های ذی ربط بررسی و پس از کالبد شکافی از سوی پزشکی قانونی جواز دفن صادر و متوفی به خاک سپرده شده؛ از این رو مطالبی که عنوان می شود با چاشنی شایعه همراه شده، دقیق نیست و با واقعیت همخوانی ندارد.
این مقام مسوول در مورد رسیدگی به موضوع تصریح کرد: با توجه به مستندات موجود تنها موضوع خودکشی ح. ر. از سوی پزشکی قانونی شهرستان کاشان تایید شده که بر اساس آن متوفی خود را حلق آویز کرده بود.
وی با بیان اینکه اثرهایی از اقدام به خودکشی بر روی بدن متوفی چند روز پیش از مرگش هم وجود داشته، تاکید کرد: مرجع و ملاک بررسی و اعلام نظر در مورد ادعاهای پیرامون موضوع تعرض به فرد متوفی بر عهده پزشکی قانونی بوده و در صورت نیاز، رای نهایی باید از سوی دستگاه قضائی صادر شود.
پیش تر مطلبی مبنی بر تعرض و قتل یک نوجوان افغانستانی روزهای گذشته در برخی رسانه های بیگانه و فضای مجازی انتشار یافته بود.
6136/8123
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.