اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالکریم پاز چهارشنبه شب در یادواره شهدای مهندس با حضور خانواده شهیدان و ایثارگران در حسینیه شهیدای پاسدار ناحیه مقاومت بسیج کاشان افزود: ونزوئلا نیز شکست دیگری برای استکبار جهانی می شود زیرا این حقی است که خداوند متعال به ستمدیدگان داده که از خود دفاع کنند و هر کسی که خدا را بشناسد، در جبهه حق قرار می گیرد.
وی با اشاره به باور برخی مبنی بر پیروزی سوریه در برابر داعشی ها به علت پشتیانی نیروی هوایی کشور روسیه بیان کرد: این واقعیت ندارد زیرا زمین، پیروزی جنگ را تعیین می کند همان گونه که رژیم اشغالگر صهیونیستی با پیشرفته ترین جنگنده های نظامی مواضع لبنان را بمباران کرد اما مقاومت مردم آن رژیم پوشالی را شکست داد.
امام جماعت مسجد توحید بوینس آیرس آرژانتین اضافه کرد: امروز جهانیان به خوبی فهمیده که یک جبهه چند قطبی از سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورها در جهان ایجاد شده که محور اصلی آن ایران است.
وی با اشاره به اینکه امروز رسانه های بزرگ در اختیار استکبار قرار دارد، عنوان کرد: این رسانه ها با سیاه نمایی نمی گذارند، واقعیت های اسلام به مردم جهان نشان داده شود.
پاز افزود: امنیتی که امروز در کشور ایران به علت فداکاری های رزمندگان، ایثارگران و شهیدان والامقام ایجاد شده، در هیچ کجای جهان وجود ندارد و این باعث سرافرازی و سربلندی ایران در سراسر جهان شده است.
مردم شهرستان کاشان افزون بر یک هزار و 700 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند که از این شمار بیش از 40 نفر آنها مهندس بودند.
6136/8123
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.