به گزارش ایرنا، سید محمد پولادگر روز سه شنبه در چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور که در سالن نگین سپاهانشهر اصفهان برگزار شد، افزود: سند هویت آن چیزی است که موجب اتصال مردم یک ملت به یکدیگر و وابستگی ملت به آب و خاک خود است.
وی اظهارداشت: همه ما در اصل ما به شناخت شهیدان احتیاج داریم واگرنه شهدا در اوج نعمت های الهی قرار دارند.
وی با اشاره به شجاعت و از خود گذشتگی شهیدان، ادامه داد: تنها نبردی که دشمن در آن نتوانست ذره ای از خاک ما را جدا کند، دفاع هشت ساله ملت ایران بود.
رییس فدراسیون تکواندو کشور ادامه داد : شهدا را نباید در نام کوچه ها و خیابان ها خلاصه کنیم بلکه باید از آنها درس عملی بگیریم.
دبیر چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور در این مراسم تصریح کرد: تکواندوکاران ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم انقلابی ایران در راه اسلام خون داده اند که نماد آن تقدیم 500 شهید گلگون کفن است.
حسین کفعمی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران تاکنون شهدای بسیاری تقدیم راه اسلام کرده است و جامعه تکواندوکاران ایران اسلامی با تاسی به سیره علوی در این مصاف در کنار مردم بوده اند.
وی اضافه کرد: از بین بیش از 500 شهید تکواندوی کشور 64 شهید متعلق به اصفهان هستند و 19 شهید در راه دفاع از حرم در عراق و سوریه به شهادت رسیده اند.
دبیر چهارمین یادواره شهدای تکواندو کشور با اشاره به شهادت 27 نفر از پاسداران انقلاب اسلامی در فاجعه تروریستی زهدان، گفت: از این افراد شهید سید ابوالفضل موسوی از آران و بیدگل جزو جامعه تکواندوکاران ایران بود.
چهارمین یادواره پانصد شهید تکواندو کشور و تجلیل از شهدای شاخص این رشته رزمی در اصفهان با حضور رییس فدراسیون عصر سه شنبه در سالن نگین سپاهانشهر این شهر برگزار شد.
7134 / 6020 //6026/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.