مهدی علی نژاد روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان در سالن موهبت ورزشگاه آزادی نجف آباد در گفت و گو با ایرنا افزود: تغییراتی که در وضعیت ارزی کشور بوجود آمده است کار ما را در سال آینده سخت تر خواهد کرد .
وی اظهارداشت: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک طی سال های گذشته فدراسیون ووشو را کمک کردند اما برای حفظ قهرمانی های به دست آمده نیازمند کمک و حمایت بیشتری هستیم.
رئیس فدراسیون ووشو با اشاره به اینکه برد و باخت در ورزش هایی مثل ووشو که رکوردی نیستند بیشتر است، اضافه کرد: ما برنامه های خود را به پیش می بریم اما اینکه چه نتیجه ای رقم خواهد خورد، قابل پیش بینی نیست.
وی با اشاره به اینکه تیم ایران سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان اول شد و امسال در مسابقات جام جهانی بر سکوی نخست قرار گرفت، گفت: امسال در مسابقات جوانان جهان توانستیم قهرمان شویم.
علی نژاد بیان کرد: حفظ این عناوین بسیار دشوار و سخت است به خصوص اینکه مسابقات قهرمانی جهان اواخر مهر سال آینده در شانگهای به میزبانی چین برگزار می شود .
وی اضافه کرد: چینی ها برای اینکه قهرمانی خود را از ما پس بگیرند و با قهرمانی در این رقابت ها، دور شدن از قهرمانی که در یک دوره رقم خورده است را جبران کنند، برنامه ریزی کرده اند.
رئیس فدراسیون ووشو در عین حال افزود: ما برنامه های گذشته خود که توانسته ایم با اجرای آنها قهرمان جهان شویم را ادامه می دهیم.
وی بیان کرد : سعی خواهیم کرد بتوانیم نتایج خوبی را در این مسابقات رقم بزنیم و بار دیگر قهرمان شویم.
علی نژاد اضافه کرد : اردوی آماده سازی تیم ملی ووشو جوانان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا از 28 اردیبهشت سال آینده و اردوی آماده سازی تیم بزرگسالان از اواخر تیر سال آینده برگزار خواهد شد.
مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اواخر مرداد سال آینده در برونئی و مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان اواخر مهر سال آینده در شانگهای چین برگزار می شود.
مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان در بخش آقایان روز سه شنبه در سالن موهبت مجموعه ورزشی آزادی شهرستان نجف آباد آغاز شد.
در این رقابت ها که به مدت چهار روز در بخش های مبارزه ( ساندا ) و نمایش (تالو) برگزار می شود، 360 ورزشکار در قالب 35 تیم از 32 استان کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند.
تیم ملی ووشو نوجوانان و جوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا که مرداد سال آینده به میزبانی برونئی برگزار می شود، تشکیل خواهد شد.
2093/6026/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.