اخبار مرتبط

علی اکبر مرتضایی پنجشنبه شب در همایش قدردانی از قهرمانان و حامیان ورزش کاشان با حضور وزیر ورزش و جوانان افزود: وجود 90 هزار دانش آموز و دانشجو، قرار گرفتن بین تهران و اصفهان به عنوان قطب های مهم ورزش کشور و در نظر گرفتن بحث گردشگری ورزشی، نشان دهنده ضرورت نگاهی ویژه به ورزش این خطه می باشد.
وی ارتقای جایگاه اداره ورزش و جوانان کاشان به معاونت مدیرکل را خواستار شد و افزود: نخستین خانه ورزش کشور سال 92 در روستای آزران از توابع این شهرستان راه اندازی شد و دهه مبارک فجر امسال نیز 76 خانه ورزش به بهره برداری می رسد.
فرماندار کاشان همچنین کمبود فضای ورزشی بانوان، نبود ساختمان اداری مناسب برای اداره ورزش و جوانان و هیات‌های ورزشی و ارتقا نیافتن سطح علمی مربیان به علت مشکلات مالی را از جمله مشکلات حوزه ورزش این شهرستان برشمرد.
نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش گفت: با وجود اینکه کاشان پس از اصفهان دومین شهرستان استان محسوب می شود اما در وزارت ورزش و جوانان با شهرستان های کوچک تفاوتی ندارد.
سید جواد ساداتی‌نژاد اضافه کرد: سرانه ورزشی کاشان به همراه فضاهای ورزشی آموزش و پرورش 30 سانتی متر می شود که این شهرستان را در رتبه بیست و چهارم استان اصفهان قرار می دهد.
وی در ادامه نیز کاشان را مردمی عنوان کرد و یادآور شد: 200 میلیارد ریال تا کنون از سوی حامیان برای ورزش این شهرستان هزینه شده است.
نزدیک به 300 هزار ورزشکار زن و مرد در قالب 50 هیات و یک هزار و 300 باشگاه ورزشی در استان اصفهان فعالیت دارند.
6136/8123
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.