حسن بختیاری عصر دوشنبه در یک‌صد و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم بابیان اینکه برخی سازمان‌ها ۴۰ میلیارد ریال در سال بودجه دارند که این گردش مالی معدل یک شرکت کوچک است اظهار داشت: چندین سازمان با بودجه ۴۰ تا ۸۰ میلیارد ریال ذیل شهرداری قم در حال فعالیت هستند که ادغام این سازمان‌ها ضروری است.

وی با اشاره به بررسی لایحه تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ سازمان‌های شهرداری‌های قم گفت: برخی سازمان‌ها ازجمله سازمان زیباسازی شهری و مدیریت پایانه‌ها دارای چندین میلیارد بدهی انباشته از گذشته هستند که باید نسبت به حل‌وفصل این بدهی‌ها در سال جاری به‌صورت اساسی چاره‌اندیشی شود.

حجت‌الاسلام سید محمد آتش زر عضو شورای اسلامی شهر قم نیز در این جلسه با اشاره به لایحه تفریغ بودجه سازمان‌های شهرداری گفت: شهرداری عزم جدی برای ادغام سازمان‌های ذیل این خود را ندارد.

محسن رنجبر معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم نیز با تاکید بر اهمیت و ضرورت ادغام سازمان‌های شهرداری گفت: شهرداری موافق ادغام سازمان‌های ذیل خود است و در این زمینه نیز پیگیری‌هایی انجام‌شده است.

بخش دوم این جلسه که به بررسی طرح دوفوریتی الزام شهرداری به اجرای تقاطع غیرهمسطح خیابان امام و خیابان شهید کیوانفر اختصاص داشت به‌صورت غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

۷۴۰۴ / ۱۱۷۵

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.