اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه‌های قم نیز در این همایش، گفت: بیانیه گام دوم در حقیقت راه و مسیر نوینی را پیش روی ملت ایران گشوده است، برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید قیام کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین پور رضا تأکید کرد: انقلاب اسلامی شکل نویی از زندگی را طلب می‌کرد که تمام انقلابیون بر آن صحه گذاشته‌اند، باید بررسی شود چرا آن شکل نوین انقلاب مفغول مانده است.
وی گفت: انقلاب اسلامی اشکال مختلف زندگی را در ابعاد مختلف به روی مردم گشود اما متأسفانه برخی از این مسائل باگذشت زمان به فراموشی سپرده‌شده است، بیانیه گام دوم می‌خواهد ملت ایران را به اهداف نخستین انقلاب برگرداند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 24 بهمن ماه سال گذشته در بیانیه ای مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی به تبیین ویژگی ‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در 40 سال گذشته و برکات خیره ‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تاکید بر امید واقع ‌بینانه به آینده و نقش بی ‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ها، خطاب به جوانان و آینده‌ سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در هفت سرفصل اساسی بیان کردند.
پور رضا در ادامه خاطرنشان کرد: 47 درصد جوانان کشور در مراکز علمی کشور مشغول تحصیل بوده که رقم قابل‌توجهی است، ما نباید به دانسته‌های خود اکتفا کنیم بلکه باید در مسیری حرکت کنیم که انقلاب را به ریل اصلی خود بازگردانیم.
7403/ 6133/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.