اخبار مرتبط


   آسیب های مواد مخدر با آگاهسازی اجتماعی قابل کنترل و پیشگیری است 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، سردار حسین عبدی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: آسیب‌های مواد مخدر و اعتیاد با آگاهسازی اجتماعی، توسعه اقدامات فرهنگی و آموزش‌های همگانی و بهره مندی از ظرفیت رسانه قابل کنترل و پیشگیری است .
فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ باید با اشرافیت کامل اطلاعاتی و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات عملیاتی شده و از اقدامات اورژانسی و سطحی اجتناب کرد.   وی با قدردانی از اقدامات مثبت و تلاش‌های جهادی و ایثارگونه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: افزایش 22 درصدی کشف مواد مخدر در هفت ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تجلی مبارزه بی امان و قاطعانه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و سلب تحرک از سوداگران مرگ است. 
ضرورت مشارکت اجتماعی و احساس مسئولیت جمعی در ارتباط با مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های آن را مورد تأکید قرار داد و افزود: آسیب‌ها و خطرات مواد مخدر و اعتیاد در ابعاد فردی، اجتماعی، شغلی و خانوادگی با آگاهسازی اجتماعی، توسعه اقدامات فرهنگی و آموزش همگانی، اطلاع رسانی هدفمند و جامع و بهره مندی از ظرفیت رسانه ای به خصوص صدا و سیما قابل کنترل، پیشگیری و مهار است. 
سردار عبدی تشکیل بانک اطلاعاتی در حوزه‌های مختلف مأموریتی و کاربردی کردن اثربخش آن در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر را ضروری دانست و تصریح کرد: مأموریت مبارزه با مواد مخدر تعطیلی نداشته و باید با حداکثر توان اجرا شود.
انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.